در زندگی با تمام سختی ها باید ترفند هایی را بدانیم تا کار ها را تسریع و وقت ذخیره کنیم تا به کار های دیگر هم بتوانیم رسیدگی کنیم مثل کتاب خواندن. هر کس در زندگی باید این ترفند های ساده را بیاموزد.
ترفند ها برای زندگی لازم هستند . هرکسی در زندگی باید این ترفند ها را بداند و به کار گیرد. ترفند های ساده برای زندگی بسیار موثر است. این ترفندها در عین سادگی در زندگی روزمره بسیار کاربردی هستند.
جاکفشی دست ساز و وسایل لازم برای ساخت آن: 1- پارچه( نیاز نیست برای این کار، به خرید پارچه دست بزنید . لباسهایی که می خواهید دور بریزید را کنار هم گذارید و با کمی سلیقه، با در نظر گرفتن دکور خانه تان می توانید آنها را تکه دوزی کنید و اگر که پارچه ای یکپارچه داشتید یا لباسی که بتوان از آن یک پارچه استفاده کرد بهتر است همین کار را بکنید)
یکی از وسیله هایی که ساخت آن هم به عنوان سرگرمی بسیار جذاب است و هم به عنوان ابزاری جهت انجام اموری خاص که فقط مختص به خود آن وسیله و بسیار کاربردی است کوادکوپتر میباشد . اما برای بسیاری از افراد چالش بزرگ در راه ساخت آن اطلاع و تهیه لیست دقیقی از قطعات تشکیل دهنده آن و همچنین کارایی آن قطعات است .
اگر شلوار لی یا کتانی دارید که می خواهید آن را دور بریزید، بدانید که می توانید با کمی حوصله و خلاقیت از آن، وسایل کاربردی زیادی بسازید. در زیر به اختصار به ساخت چند مورد می پردازیم. 1- ساخت کیف با شلوار لی: شلوار را به گونه ای برش بزنید که پاچه های آن از قسمت فاق کامل جدا شود. دقت کنید که در این قسمت جدا شده، زدگی یا پارگی وجود نداشته باشد، تا پس از اتمام کار کیفتان ظاهری زیبا و مرتب داشته باشد. حتما برای قسمت پایینی و کف کیف تکه ای از شلوار را به صورت مستطیل ببرید و از داخل به قسمت پایینی دوخت بزنید.
باغچه خانه را خودتان تزیین کنید اگر خانه ای خریده اید که حیاط آن نیاز به بازسازی دارد یا ساده است، اگر به مرور زمان موزاییک های حیاطتان خراب و شکسته شده اند اصلا نگران و ناراحت نباشید. زیرا ما به شما یاد خواهیم داد که با ابزار بسیار ساده بتوانید آنرا زیبا نمایید. درختان و گلهایی که در حیاط دارید با کمی خلاقیت و تلاش به منظره ای آرام بخش در خانه تبدیل می شوند. پس لطفا مواد لازم زیر را تهیه کنید و با کمی نوآوری آنرا بسازید.
مهارت عکاسی همه ما به عکاسی در سفر علاقه داریم و جزء لاینفک سفرهای ماست . و ثبت تصاویر زیبا و منحصر به فرد از مناظر و اماکن یکی از دغدغه ها ما در هنگام سفر است که گاه موجب ثبت عکس های پر تعداد اما نامطلوب می شود . در این مقال قصد بر آن است با ارائه نکات کلیدی و کارآمد کمک به ثبت تصاویر زیبا و دلخواه شما کنیم .