قوانین نانوشته برای داشتن موی کوتاه شاید شما هم بارها دغدغه کوتاه کردن ناگهانی موهای خود را داشته اید و مدام با این سوال در ذهن خود گرفتار شده اید که آیا موی کوتاه به من می آید؟ یا نکند بعد از اینکه موهایم را کوتاه کردم از کرده خود پشیمان شوم؟ در این مقاله چند مورد از قوانین نانوشته برای داشتن موهای کوتاه را با شما در میان می گذاریم.
آرایش پلک های افتاده اگر از آن دسته از بانوانی هستید که پلک های افتاده ای داشته و همیشه برای آرایش آن ها دچار مشکلید و یا اگر از آن دسته از آرایشگرانی هستید که همیشه از مشتری با پلک های افتاده فراری هستید و نمی دانید که چطور باید به هنگام آرایش چشم ها آن ها را راضی نگه دارید بهتر است مقاله پیش رو را مطالعه کنید تا نکات مهمی برای آرایش این گونه چشم ها و پلک ها را فرا گرفته و از این پس به کار گیرید.
از بین بردن جوش های سر سیاه در مقالات قبلی شما را با سه نوع از ماسک هایی که می توانید در منزل آن ها را تهیه کرده و جهت از بین رفتن کامل جوش های سر سیاه خود استفاده نمایید، آشنا کردیم. در این مقاله و در ادامه بحث قبلی، انواع دیگری از این ماسک ها را به شما معرفی خواهیم کرد و درباره خواص هر یک توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.
وسایل مورد نیاز دیزاین ناخن در این مقاله قصد داریم شما را با وسایل و ابزارآلاتی که در طراحی و دیزاین ناخن با لاک مورد نیاز است و ناخن کار ها و طراح های حرفه ای کاشت و دیزاین ناخن از آن ها در کار خود استفاده می کنند، آشنا کنیم. به خاطر داشته باشید پیش از اینکه دست به کار شوید و شروع به طراحی کنید، بهتر است درباره ترکیب رنگ ها، خطوط و ضخامت آن ها و از همه مهمتر این که هر ناخنی را بسته به فرمی که دارد با چه نوع خطوطی باید طراحی کرد، مطالعاتی را انجام دهید و سپس نمونه های مطالعه شده را با خلاقیت و ایده های خود در هم بیامیزید و طرحی منحصر به فرد را خلق کنید.
از بین بردن جوش های سر سیاه در راستای از بین بردن جوش های سر سیاه و آنچه در مقاله قبلی درباره علت پدیدار شدن آن ها گفتیم، در ادامه این بحث و در اصل در این مقاله شما را با سایر روش های درمانی و سایر ماسک های خانگی مناسب برای برطرف کردن جوش های سر سیاه آشنا می کنیم. جا دارد یادآوری کنیم که استفاده از هر یک از این موارد و راه های درمانی بیش از دو الی سه بار در هفته برای پوست مناسب نبوده و صدماتی را به دنبال خواهد داشت.
برای شروع بهتر است بدانیم دقیقا چه اتفاقی میفتد که منجر به ایجاد جوش های سر سیاه بر روی پوست می شود. اساسا جوش سرسیاه زمانی پدیدار می شود که منافذ پوست توسط سبوم و سلول های مرده ی پوست مسدود می شود. سبوم در اصل نوعی چربی است که برای نرمی پوست ترشح می شود. در نتیجه بهتر است اینگونه بگوییم که فرق بین جوش های سر سیاه و سایر جوش ها در باز یا بسته بودن منافذ پوست است. در صورتی که منافذ پوست
با شروع فصل تابستان و علاقه مندی عده بسیار زیادی از مردم به برنزه کردن پوستشان تصمیم بر آن داشتیم که در مقالات آرایشی و زیبایی، محتواهایی مبنی بر روش های برنزه شدن پوست و نکاتی که در این روش ها باید به آن ها توجه داشته باشید را بگنجانیم. در مقالات پیشین شما را با حمام آفتاب، ویژگی های مثبت و منفی آن و همچنین نکات مهمی که برای حفظ سلامتی باید به آن ها توجه داشته باشید را ذکر کردیم
حمام آفتاب در تابستان در قسمت قبلی گفتیم که در صورتی که به هر نحوی مایل به گرفتن حمام آفتاب هستید و با توجه به خطرات و عوارض آن اما می خواهید که این کار را انجام دهید، بهتر است چه نکاتی را رعایت کنید . در این مقاله و در ادامه بحث قبلی به سراغ پوست بدن رفته و شما را تا رسیدن به رنگ دلخواهتان همراهی می کنیم.
حمام آفتاب در تابستان با فرا رسیدن فصل تابستان و تفریحات مربوط به این فصل یکی از زیبا ترین و دلپذیر ترین مکان های تفریحی برای افراد، ساحل های آفتابی و استخر های سرباز است. تقریبا همه افراد در تمام رده های سنی از این مکان های تفریحی لذت میبرند حتی اگر هدفشان برنزه شدن پوستشان نباشد.
چین و چروک دور چشم درمان و پیشگیری زیبایی و سلامت دور چشم یکی از حساس ترین بخش های پوست بدن است نیازمند مراقبت و نکاتی است زیرا پوست دور چشم بسیار نازک است.برای داشتن پوست دور چشم سالم و جلوگیری از پیری زودرس باید عاداتی که بعضی افراد دارند مانند خندیدنی که عضلات چشم را درگیر میکند حذف کنیم.چین وچروک دور چشم در سنین پایین بیشتر به علت به کارگیری زیاد عضلات دور چشم در طول روز و یا خوابیدن های نادرست شبانه است که این عامل میتواند ژنتیکی باشد.