برای دریافت فیبر نیازی به خوردن دارو ها و قرص های مختلف نیست. کافی است که این 8 مواد غذایی طبیعی غنی در فیبر را بشناسید و آن ها را در رژیم غذایی روزانه تان بگنجانید.
زمانی که صحبت از چربی ها میشود بیشتر افراد به فکر مضرات آن میفتند اما بدانید که تمام مواد غذایی برای بدن شما لازم و مفید هستند به شرطی که طبخ آن ها طبخ سالمی باشد. با این وجود بهتر است از مواد غذایی دارای چربی های مفید استفاده کنید.
دیگر نیازی به عمل های جراحی و مراقبت ها ی پوستی گران قیمت نیست. کافی است که کمی سبک زندگی و رژیم غذایی خود را تغییر دهید تا نتیجه فوق العاده آن را روی پوست خود ببینید.
بدن افرادی که ورزش میکنند به مواد غذایی که دارای پروتئین است بسیار نیاز دارند. اما حتی افرادی که ورزش نمیکنند هم برای سلامتی بدن خود باید مواد غذایی پروتئین دار را بیشتر در وعده های غذایی خود بگنجانند.
کمبود ویتامین کا (k) برای بدن بسیار خطرناک است و باعث درد میشود. مهمترین دلیل ضعیف شدن استخوان ها ضعیف شدن کمبود ویتامین کا (k) در بدن است. این کمبود با مصرف بعضی از مواد غذایی که سرشار از ویتامین کا (k) در روز تا حدود زیادی جبران میشود. اما این مواد غذایی کدامند؟...
قوانین نانوشته برای داشتن موی کوتاه شاید شما هم بارها دغدغه کوتاه کردن ناگهانی موهای خود را داشته اید و مدام با این سوال در ذهن خود گرفتار شده اید که آیا موی کوتاه به من می آید؟ یا نکند بعد از اینکه موهایم را کوتاه کردم از کرده خود پشیمان شوم؟ در این مقاله چند مورد از قوانین نانوشته برای داشتن موهای کوتاه را با شما در میان می گذاریم.
آرایش پلک های افتاده اگر از آن دسته از بانوانی هستید که پلک های افتاده ای داشته و همیشه برای آرایش آن ها دچار مشکلید و یا اگر از آن دسته از آرایشگرانی هستید که همیشه از مشتری با پلک های افتاده فراری هستید و نمی دانید که چطور باید به هنگام آرایش چشم ها آن ها را راضی نگه دارید بهتر است مقاله پیش رو را مطالعه کنید تا نکات مهمی برای آرایش این گونه چشم ها و پلک ها را فرا گرفته و از این پس به کار گیرید.
از بین بردن جوش های سر سیاه در مقالات قبلی شما را با سه نوع از ماسک هایی که می توانید در منزل آن ها را تهیه کرده و جهت از بین رفتن کامل جوش های سر سیاه خود استفاده نمایید، آشنا کردیم. در این مقاله و در ادامه بحث قبلی، انواع دیگری از این ماسک ها را به شما معرفی خواهیم کرد و درباره خواص هر یک توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.
وسایل مورد نیاز دیزاین ناخن در این مقاله قصد داریم شما را با وسایل و ابزارآلاتی که در طراحی و دیزاین ناخن با لاک مورد نیاز است و ناخن کار ها و طراح های حرفه ای کاشت و دیزاین ناخن از آن ها در کار خود استفاده می کنند، آشنا کنیم. به خاطر داشته باشید پیش از اینکه دست به کار شوید و شروع به طراحی کنید، بهتر است درباره ترکیب رنگ ها، خطوط و ضخامت آن ها و از همه مهمتر این که هر ناخنی را بسته به فرمی که دارد با چه نوع خطوطی باید طراحی کرد، مطالعاتی را انجام دهید و سپس نمونه های مطالعه شده را با خلاقیت و ایده های خود در هم بیامیزید و طرحی منحصر به فرد را خلق کنید.
از بین بردن جوش های سر سیاه در راستای از بین بردن جوش های سر سیاه و آنچه در مقاله قبلی درباره علت پدیدار شدن آن ها گفتیم، در ادامه این بحث و در اصل در این مقاله شما را با سایر روش های درمانی و سایر ماسک های خانگی مناسب برای برطرف کردن جوش های سر سیاه آشنا می کنیم. جا دارد یادآوری کنیم که استفاده از هر یک از این موارد و راه های درمانی بیش از دو الی سه بار در هفته برای پوست مناسب نبوده و صدماتی را به دنبال خواهد داشت.