با شروع فصل تابستان و علاقه مندی عده بسیار زیادی از مردم به برنزه کردن پوستشان تصمیم بر آن داشتیم که در مقالات آرایشی و زیبایی، محتواهایی مبنی بر روش های برنزه شدن پوست و نکاتی که در این روش ها باید به آن ها توجه داشته باشید را بگنجانیم. در مقالات پیشین شما را با حمام آفتاب، ویژگی های مثبت و منفی آن و همچنین نکات مهمی که برای حفظ سلامتی باید به آن ها توجه داشته باشید را ذکر کردیم
حمام آفتاب در تابستان در قسمت قبلی گفتیم که در صورتی که به هر نحوی مایل به گرفتن حمام آفتاب هستید و با توجه به خطرات و عوارض آن اما می خواهید که این کار را انجام دهید، بهتر است چه نکاتی را رعایت کنید . در این مقاله و در ادامه بحث قبلی به سراغ پوست بدن رفته و شما را تا رسیدن به رنگ دلخواهتان همراهی می کنیم.
حمام آفتاب در تابستان با فرا رسیدن فصل تابستان و تفریحات مربوط به این فصل یکی از زیبا ترین و دلپذیر ترین مکان های تفریحی برای افراد، ساحل های آفتابی و استخر های سرباز است. تقریبا همه افراد در تمام رده های سنی از این مکان های تفریحی لذت میبرند حتی اگر هدفشان برنزه شدن پوستشان نباشد.
چین و چروک دور چشم درمان و پیشگیری زیبایی و سلامت دور چشم یکی از حساس ترین بخش های پوست بدن است نیازمند مراقبت و نکاتی است زیرا پوست دور چشم بسیار نازک است.برای داشتن پوست دور چشم سالم و جلوگیری از پیری زودرس باید عاداتی که بعضی افراد دارند مانند خندیدنی که عضلات چشم را درگیر میکند حذف کنیم.چین وچروک دور چشم در سنین پایین بیشتر به علت به کارگیری زیاد عضلات دور چشم در طول روز و یا خوابیدن های نادرست شبانه است که این عامل میتواند ژنتیکی باشد.
آتروفی عضلات چیست اتروفی عضلانی از دست دادن یا کاهش توده عضلانی است.واژه های مترادف ان عبارتند از هدر رفتن عضلات از دست رفتن عضله کاتابولیسم عضلانی و پژمرده شدن عضله. علت به وجود آمدن آتروفی عضلات علت ان عدم استفاده یا اختلال در سیگنال های عصبی به عضله است و دز بسیاری از بیماری ها دیده میشود.
ناخن ها نقش بسیار مهمی در زیبایی دستان شما دارند.اگر شما هماز شکستن شیار دار شدن و یا زردی ناخن ها یتان شکایت دارید به این توصیه ها عمل کنید. ناخن هایتان را مرطوب نگهدارید دلیل اصلی شکستن ناخن ها خشکی انهاست.برای پیشگیری ازین مسأله ناخن ها را هر روز مرطوب کنید.
در فصل گرما و تابستان با افزایش دما و زاویه تابش خورشید در زمین بیشتر در معرض تابش اشعه های خطرناک خورشید قرار میگیریم.به خصوص اینک در این فصل به علت استفاده از دریا و استخرها یا حتی بیرون رفتن از خانه خورشید مستقیما روی پوست اثر میگذارد.پرتو های فرا بنفش خورشید یکی از اشع های خطرناک زمین است.
ریزش موی زیاد و بی دلیل میتواند واقعا ترسناک و نگران کننده باشد.اما خوشبختانه معمولا راهی برای برطرف کردن ان وجود دارد .همه دچار ریزش مو میشوند.دکتر فراچسکا فا تسکوف متخصص پوست و مو میگوید:ریختن پنجاه تا صد تار مو در رو ز طبیعی است.اما ریزش مو میتواند نشانه یک مشکل جسمانی جدی تر باشد که نیاز به معاینه پزشک واحتمالا درمان دارد.در این مقاله به 5 دلیل عمده ریزش مو و راه های کنار امدن با ان میپردازیم.
آیا شما نیز به مانند بسیاری از افراد از درد مفاصل رنج میبرید ؟ دردهای مفاصلتان شدید هستند یا خفیف ؟ بیماری های بسیاری نظیر استئوآرتریت، آرتریت روماتوئید، بورسیت و نقرس علت درد مفاصل هستند . آسیبهایی به مانند رگ به رگ شدن و پله نوردی های مکرر هم می توانند موجب تشدید این دردها شوند . درمان های مختلف و مشترکی برای شدت های گوناگون درد مفاصل وجود دارد.
تقریبا اکثر افراد از عوارض بد سیگار کشیدن مطلع هستند.البته عموما عوارض غیر قابل جبران ان.سیگار دارای ماده ای به نام نیکوتین میباشد که فرد با وارد کردن ان به داخل بدن حس ارامش و راحتی خیال و تمرکز دارد.کم کم فرد با استعمال بیشتر و مداوم به این ماده عادت کرده و هربار درصد بیشتری را وارد بدن میکند که این یعنی سیگار کشیدن بیشتر.در صورت نرسیدن این ماده به افراد سیگاری بدن دچار اختلال استرس سردرد و عصبانیت فرد میشود.