کمتر پیش آمده که با دانه های سبز سویا بتوان آشپزی کرد. اما از خواص سویا نباید غافل بود. بسیازی از مردم سویا و طعم آن را دوست ندارند. در این مقاله سالادی را به شما معرفی خواهیم کرد که نظرات را درباره سویا تغییر خواهد داد.
سالاد هندوانه و پنیر فتا فصل تابستان است و میوه های آبدار و خنک، فصل سالاد های خوش طعم و لذیذ. بیایید ترکیبی از سالاد و میوه های رنگارنگ این فصل را در هم آمیخته و معجون انرژی زایی برای خود و خانواده تهیه کنیم. ترکیب موادی که قصد داریم آن ها را در قالب یک سالاد با یکدیگر مخلوط کنیم فوق العاده است. بیایید نگاهی به مواد اولیه لازم برای تهیه این سالاد هندوانه و پنیر فتا بیندازیم تا از داشتن تمام مواد در آشپزخانه اطمینان حاصل کنیم.
سالها پیش دوست عزیزی طرز تهیه این سالاد پاستای لذیذ و مغذی را به من آموزش داد و از آن روز تا کنون این غذای بسیار خوش عطر و طعم از لیست غذاهای هفتگی من حذف نشده است. بیاید قبل از شروع نگاهی به مواد اولیه ای که برای تهیه این سالاد پاستا لازم است انداخته و مطمئن شویم که تمام مواد لازم را در آشپزخانه خود داریم.
با فرا رسیدن فصل تابستان و آن گرمای گاه دلچسب و گاه طاقت فرسای ظهر های این فصل داغ؛ هیچ چیز به اندازه تهیه غذاهایی که مواد تشکیل دهنده آن ها مخصوص فصل تابستان است لذت بخش نیست. انگار مدت هاست مزه این غذاها را فراموش کرده بودیم. بیایید امروز با سالاد ذرت تابستان به استقبال گرما برویم. موادی که برای تهیه این سالاد لذیذ لازم است را با یک دیگر مرور می کنیم:
مواد لازم برای تهیه ی سالاد قارچ و عدس : یک عدد کاهو پیچ صد گرم عدس خام سه عدد هویج صد گرم قارچ یک مشت جعفری یا هر سبزی دلخواه دیگر
این سالاد یکی از سالاد های سرشار از ویتامین و مقوی می باشد که در منطقه مدیترانه بسیار سرو می شود .
همیشه به دنبال دستور العمل های منحصر به فرد و استثنایی باشید. از سالاد ها و پیش غذا های ساده ای که بر سر هر سفره ای دیده می شود و هر خانم خانه داری قادر به تهیه آن است دوری کنید.
\موادی که برای این سالاد اسفناج در نظر داریم بسیار متفاوت از تمام سالاد هایی است که تا به حال در منزل تهیه کرده اید پس دست به کار شوید و مواد اولیه را آماده کنید تا شما را با یک چاشنی بسیار متفاوت آشنا کنیم.