این یک سالاد بروکلی تازه به سبک چینی است که طعم فوق العاده ای دارد و میتوانید آن را به هماره انواع غذاهای ایرانی یا بین المللی و یا حتی به صورت جداگانه سرو نمایید.
سالاد پلومن یکی از سالادهای معروفی است که با طعمی فوق العاده عالی به عنوان یک وعده غذایی سبک برای رژیم غذایی خود می توانید از آن بهره مند شوید. میتوانید این سالاد را با ترشی پیاز خانگی و یا سس خردل و عسل با طرز تهیه بسیار آسانی در منزل آماده کرده و نوش جان کنید.
سالادی با رنگها و طعمهای مختلف که میتواند در هر سنی و با هر سلیقه ای شما را شگفت زده کند. طرز تهیه سالاد لوبیای مکزیکی بسیار ساده و سریع و طعم آن بسیار لذیذ است و کمی تند میباشد ( اسپایسی ) و می توانید آن را با انواع غذاها مصرف کرده و همچنین میتواند به عنوان یک میان وعده خوشمزه و مفرح برای شما و عزیزانتان لحظات زیبایی را رقم بزند.
این یکی از پر طرفدار ترین سالاد هایی است که می توانید آن را با کمک میوه ها، سبزیجات و همچنین گوشت آماده کنید و برای خانواده خود مزه ای به یاد ماندنی را به جای بگذارید.
کمتر پیش آمده که با دانه های سبز سویا بتوان آشپزی کرد. اما از خواص سویا نباید غافل بود. بسیازی از مردم سویا و طعم آن را دوست ندارند. در این مقاله سالادی را به شما معرفی خواهیم کرد که نظرات را درباره سویا تغییر خواهد داد.
سالاد هندوانه و پنیر فتا فصل تابستان است و میوه های آبدار و خنک، فصل سالاد های خوش طعم و لذیذ. بیایید ترکیبی از سالاد و میوه های رنگارنگ این فصل را در هم آمیخته و معجون انرژی زایی برای خود و خانواده تهیه کنیم. ترکیب موادی که قصد داریم آن ها را در قالب یک سالاد با یکدیگر مخلوط کنیم فوق العاده است. بیایید نگاهی به مواد اولیه لازم برای تهیه این سالاد هندوانه و پنیر فتا بیندازیم تا از داشتن تمام مواد در آشپزخانه اطمینان حاصل کنیم.
سالها پیش دوست عزیزی طرز تهیه این سالاد پاستای لذیذ و مغذی را به من آموزش داد و از آن روز تا کنون این غذای بسیار خوش عطر و طعم از لیست غذاهای هفتگی من حذف نشده است. بیاید قبل از شروع نگاهی به مواد اولیه ای که برای تهیه این سالاد پاستا لازم است انداخته و مطمئن شویم که تمام مواد لازم را در آشپزخانه خود داریم.
با فرا رسیدن فصل تابستان و آن گرمای گاه دلچسب و گاه طاقت فرسای ظهر های این فصل داغ؛ هیچ چیز به اندازه تهیه غذاهایی که مواد تشکیل دهنده آن ها مخصوص فصل تابستان است لذت بخش نیست. انگار مدت هاست مزه این غذاها را فراموش کرده بودیم. بیایید امروز با سالاد ذرت تابستان به استقبال گرما برویم. موادی که برای تهیه این سالاد لذیذ لازم است را با یک دیگر مرور می کنیم: