اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به گیاه خواری علاقه مندید و یا در نظر دارید به این گروه از افراد بپیوندید، بهتر است با ما در سری مقالات گیاه خواری ویکیوز همراه باشید.
بهترین برنج اسپانیایی : یک ترکیب فوق العاده از سس تند و آب مرغ که یک دستورالعمل بسیار لذیذ و طعم انگیز را خلق می کند. برای شروع بهتر است نگاهی بیندازیم به مواد اولیه لازم برای تهیه این برنج اسپانیایی
سس میگوی ژاپنی این سس میگو در خانه استیک های ژاپن یافت شد. این سس بسیار دلپذیر و دلچسب بوده و رنگ آن چیزی مابین صورتی و نارنجی می باشد. شما می توانید مایونز بدون چربی، کره و شکر سفید بی رنگ را جایگزین مواد اولیه لازم برای تهیه این سس میگوی ژاپنی کنید و خیالتان راحت باشد که همچنان مزه فوق العاده ای را تجریه خواهید کرد.
مرغ کره ای هندی : امروز قصد داریم شما را با یک وعده غذایی بسیار آسان و لذیذ از کشور هند آشنا کنیم. درست است که میزان تندی و نمکی بودن این غذا به ذائقه شما بستگی دارد اما با توجه به اینکه این غذا از یک منوی هندی آموزش داده می شود پس طبیعتا می دانید که مزه اصلی آن سرشار از طعم های ناشی از ادویه های گوناگون است.
یک مزه لذیذ و دلنشین برای سرو شدن در کنار پاستا یا غذاهای دیگر گوجه فرنگی ورقه ای پخته است. مواد اولیه ای که برای تهیه این طعم دلچسب مورد نیاز است را به شرح زیر آماده کرده و به سرعت به سراغ طرز تهیه آن می رویم. مواد لازم برای تهیه گوجه فرنگی ورقه ای پخته : روغن زیتون : به مقدار لازم
مرغ لیمویی کبابی زمانی که پس از اتمام دوره تحصیلم در دبیرستان به برمودا سفر کردم تا تعطیلاتم را در آن جا سپری کنم با این دستورالعمل ساده آشنا شده و آن را یاد گرفتم. این ماجرا مربوط به هجده سال پیش است و این غذا همچنان یکی از وعده های غذایی مورد علاقه من و خانواده ام به شمار می رود. تمام فرزندانم این غذا را از زمانی که کودک بودند تا اکنون که نوجوان هستند دوست دارند
پلوی ارمنی مادر بزرگ : این دستور العمل متعلق به مادر بزرگ من است. او از ارمنستان آمده بود و برای سالهای زیادی با خانواده ما زندگی می کرد. همه ما این غذای لذیذ را میپزیم و این کار بسیار آسانی است. پس بیایید با یکدیگر نگاهی به مواد اولیه لازم برای تهیه پلوی ارمنی مادر بزرگ بیندازیم.
لوبیا رشته ای تابستانی یک وعده غذایی سبک و پر انرژی برای شب های تابستانی شما چیزی نیست جز لوبیا سبز و رشته ای تابستانی لذیذ و پر خاصیت. شاید بتوان به لوبیا رشته ای تابستانی نوعی بشقاب سبزیجات هم گفت چرا که پر از سبزیجات رنگی و مقوی برای آن دسته از کسانی است که طرفدار شام سبک بوده و یا به هر دلیلی عضو گروه گیاه خواری و سایر رژیم های غذایی هستند.
طرز تهیه اسفناج خامه ای پنیری مدت زمان لازم برای تهیه اسفناج خامه ای پنیری شما 30 دقیقه می باشد که از این 30 دقیقه تنها 10 دقیقه اول آن به آماده سازی مواد اولیه مربوط میشود. بر روی شعله متوسط گاز، قابلمه بزرگی را قرار دهید و سپس اسفناج ها را درون آن ریخته و اجازه دهید کاملا بپزند. سپس اسفناج ها را از قابلمه خارج کنید و در یک توری یا صافی با وارد کردن فشار بر روی آن ها سعی کنید تا می توانید آب جاری شده از پختن اسفناج ها را جدا کنید.
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی یک دستور العمل فوق العاده آسان و فوق العاده تند و اسپایسی مغولی برای امروز پیشنهاد بسیار لذیذی به نظر می رسد. می توانید در کنار خانواده به عنوان یک شام دسته جمعی بسیار آسان پز و لذیذ آن را در نظر داشته باشید. این بیف ها به همراه برنج و سبزیجات سرو می شود. بهتر است نگاهی به مواد اولیه لازم جهت تهیه این بیف مغولی اسپایسی بیندازیم.