امروز قصد داریم شما را با نوعی غذای هندی به نام شاهی قورمه هندی، آشنا کنیم که تجربه ثابت کرده است طعم آن برای ایرانی ها هم لذیذ به نظر رسیده و از امتحان کردن آن به عنوان یکی از خاطره انگیز ترین غذاهای بین المللی که تا به حال تجربه کرده اند، یاد می کنند. تهیه آن در منزل کار چندان دشواری نیست و ما در این مقاله سعی کردیم موادی را که در ایران به سختی می توانید پیدا کنید با مواد غذایی موجود در بازار کشورمان جایگزین کنیم. با ما همراه باشید.
چیکن پارمزان یک غذای فوق العاده آسان و بسیار لذیذ ایتالیایی محسوب میشود که شما می توانید آن را به عنوان یک غذای کلاسیک ایتالیایی در زمانی کمتر از 30 دقیقه تهیه کنید.
سمبوسه یک میان وعده معمولی یا یک شیرینی سرخ شده یا پخته شده است که معمولا به شکل مثلثی تهیه می شود.
اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به گیاه خواری علاقه مندید و یا در نظر دارید به این گروه از افراد بپیوندید، بهتر است با ما در سری مقالات گیاه خواری ویکیوز همراه باشید.
بهترین برنج اسپانیایی : یک ترکیب فوق العاده از سس تند و آب مرغ که یک دستورالعمل بسیار لذیذ و طعم انگیز را خلق می کند. برای شروع بهتر است نگاهی بیندازیم به مواد اولیه لازم برای تهیه این برنج اسپانیایی
سس میگوی ژاپنی این سس میگو در خانه استیک های ژاپن یافت شد. این سس بسیار دلپذیر و دلچسب بوده و رنگ آن چیزی مابین صورتی و نارنجی می باشد. شما می توانید مایونز بدون چربی، کره و شکر سفید بی رنگ را جایگزین مواد اولیه لازم برای تهیه این سس میگوی ژاپنی کنید و خیالتان راحت باشد که همچنان مزه فوق العاده ای را تجریه خواهید کرد.
مرغ کره ای هندی : امروز قصد داریم شما را با یک وعده غذایی بسیار آسان و لذیذ از کشور هند آشنا کنیم. درست است که میزان تندی و نمکی بودن این غذا به ذائقه شما بستگی دارد اما با توجه به اینکه این غذا از یک منوی هندی آموزش داده می شود پس طبیعتا می دانید که مزه اصلی آن سرشار از طعم های ناشی از ادویه های گوناگون است.
یک مزه لذیذ و دلنشین برای سرو شدن در کنار پاستا یا غذاهای دیگر گوجه فرنگی ورقه ای پخته است. مواد اولیه ای که برای تهیه این طعم دلچسب مورد نیاز است را به شرح زیر آماده کرده و به سرعت به سراغ طرز تهیه آن می رویم. مواد لازم برای تهیه گوجه فرنگی ورقه ای پخته : روغن زیتون : به مقدار لازم
مرغ لیمویی کبابی زمانی که پس از اتمام دوره تحصیلم در دبیرستان به برمودا سفر کردم تا تعطیلاتم را در آن جا سپری کنم با این دستورالعمل ساده آشنا شده و آن را یاد گرفتم. این ماجرا مربوط به هجده سال پیش است و این غذا همچنان یکی از وعده های غذایی مورد علاقه من و خانواده ام به شمار می رود. تمام فرزندانم این غذا را از زمانی که کودک بودند تا اکنون که نوجوان هستند دوست دارند
پلوی ارمنی مادر بزرگ : این دستور العمل متعلق به مادر بزرگ من است. او از ارمنستان آمده بود و برای سالهای زیادی با خانواده ما زندگی می کرد. همه ما این غذای لذیذ را میپزیم و این کار بسیار آسانی است. پس بیایید با یکدیگر نگاهی به مواد اولیه لازم برای تهیه پلوی ارمنی مادر بزرگ بیندازیم.