یک مزه لذیذ و دلنشین برای سرو شدن در کنار پاستا یا غذاهای دیگر گوجه فرنگی ورقه ای پخته است. مواد اولیه ای که برای تهیه این طعم دلچسب مورد نیاز است را به شرح زیر آماده کرده و به سرعت به سراغ طرز تهیه آن می رویم. مواد لازم برای تهیه گوجه فرنگی ورقه ای پخته : روغن زیتون : به مقدار لازم
مرغ لیمویی کبابی زمانی که پس از اتمام دوره تحصیلم در دبیرستان به برمودا سفر کردم تا تعطیلاتم را در آن جا سپری کنم با این دستورالعمل ساده آشنا شده و آن را یاد گرفتم. این ماجرا مربوط به هجده سال پیش است و این غذا همچنان یکی از وعده های غذایی مورد علاقه من و خانواده ام به شمار می رود. تمام فرزندانم این غذا را از زمانی که کودک بودند تا اکنون که نوجوان هستند دوست دارند
سالاد هندوانه و پنیر فتا فصل تابستان است و میوه های آبدار و خنک، فصل سالاد های خوش طعم و لذیذ. بیایید ترکیبی از سالاد و میوه های رنگارنگ این فصل را در هم آمیخته و معجون انرژی زایی برای خود و خانواده تهیه کنیم. ترکیب موادی که قصد داریم آن ها را در قالب یک سالاد با یکدیگر مخلوط کنیم فوق العاده است. بیایید نگاهی به مواد اولیه لازم برای تهیه این سالاد هندوانه و پنیر فتا بیندازیم تا از داشتن تمام مواد در آشپزخانه اطمینان حاصل کنیم.
پلوی ارمنی مادر بزرگ : این دستور العمل متعلق به مادر بزرگ من است. او از ارمنستان آمده بود و برای سالهای زیادی با خانواده ما زندگی می کرد. همه ما این غذای لذیذ را میپزیم و این کار بسیار آسانی است. پس بیایید با یکدیگر نگاهی به مواد اولیه لازم برای تهیه پلوی ارمنی مادر بزرگ بیندازیم.
لوبیا رشته ای تابستانی یک وعده غذایی سبک و پر انرژی برای شب های تابستانی شما چیزی نیست جز لوبیا سبز و رشته ای تابستانی لذیذ و پر خاصیت. شاید بتوان به لوبیا رشته ای تابستانی نوعی بشقاب سبزیجات هم گفت چرا که پر از سبزیجات رنگی و مقوی برای آن دسته از کسانی است که طرفدار شام سبک بوده و یا به هر دلیلی عضو گروه گیاه خواری و سایر رژیم های غذایی هستند.
سوپ پیاز فرانسوی این سوپ پیاز لذیذ و دوست داشتنی از آن دسته از غذاهایی است که به راحتی و سرعت هر چه تمام تر آماده شده و می توانید در زمان هایی که مهمانی های ناگهانی پیش می آید، روی آماده کردن آن حساب کنید و خیالتان راحت باشد که یک سفره رنگین برای میهمانان خود فراهم می کنید. این سوپ پیاز را به روش فرانسوی تهیه می کنیم . در اصل دستور پخت آن را از فرانسه آورده و قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم. پس بهتر است ابتدا نگاهی به مواد اولیه لازم جهت تهیه این سوپ پیاز فرانسوی بیندازیم تا مطمئن شویم که تمام لوازم و مواد لازم را در آشپزخانه خود داریم.
طرز تهیه اسفناج خامه ای پنیری مدت زمان لازم برای تهیه اسفناج خامه ای پنیری شما 30 دقیقه می باشد که از این 30 دقیقه تنها 10 دقیقه اول آن به آماده سازی مواد اولیه مربوط میشود. بر روی شعله متوسط گاز، قابلمه بزرگی را قرار دهید و سپس اسفناج ها را درون آن ریخته و اجازه دهید کاملا بپزند. سپس اسفناج ها را از قابلمه خارج کنید و در یک توری یا صافی با وارد کردن فشار بر روی آن ها سعی کنید تا می توانید آب جاری شده از پختن اسفناج ها را جدا کنید.
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی یک دستور العمل فوق العاده آسان و فوق العاده تند و اسپایسی مغولی برای امروز پیشنهاد بسیار لذیذی به نظر می رسد. می توانید در کنار خانواده به عنوان یک شام دسته جمعی بسیار آسان پز و لذیذ آن را در نظر داشته باشید. این بیف ها به همراه برنج و سبزیجات سرو می شود. بهتر است نگاهی به مواد اولیه لازم جهت تهیه این بیف مغولی اسپایسی بیندازیم.