مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان این مقاله بخش دوم مقاله مشهور ترین شهر های زیرزمینی جهان میباشد که به معرفی 10 شهر بسیار زیبا و جالب میپردازیم که میتواند برای هر شخصی بسیار جالب و خواندنی باشد.امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت ببرید. همچنین برای مطاله بخش اول میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.
شهرهای زیر زمینی جهان در این مقاله به معرفی مشهورترین شهرهای زیر زمینی جهان می پردازیم. 1- زیر زمین پکن "ماو زدونگ" فردی بود که دستور به ساخت این شهر داد و در سال 1969 در پکن ساخته شد. هدف از ساخت آن استفاده در شرایط ویژه و اضطراری بوده است و بیشتر امکانات یک شهر را دارد. تعداد محفظه هایی که برای تامین هوا در آن به کار رفته است برای نیمی از جمعیت پکن کافیست
در این مقاله به بیان پنج مورد دیگر از ترین های گردشگری ایران می پردازیم. اگر مایل به دانستن ترینهای گردشگری دارید حتما به مطالعه این مقاله سه قسمتی بپردازید، از خواندن آن لذت ببرید و در برنامه های مسافرتی آینده خود برای رفتن به این مکانها برنامه ربزی فرمایید. 1- كهن‌ترين گونه جانوري جهان
در این قسمت به معرفی پنج مورد دیگر از ترینهای ایران می پردازیم. اگر از ترینهای ایران مطلع نیستید حتما این مقاله سه بخشی را مطالعه فرمایید. تعطیلاتتان را برنامه ریزی کنید و در مسافرتهای خود سری به این جاذبه های گردشگری بزنید. 1- داغ‌ترين چشمه جهان
ترین های گردشگری ایران آیا با ترینهای ایران آشنا هستید؟ در این مقاله برای کسانی که به دنبال مکانهای دیدنی ایران که رتبه ترینها را به خود اختصاص داده اند ، می باشند تعدادی از آنها را معرفی می نماییم. 1- عظيم‌ترين‌بناي‌ سنگي‌جهان
ارزانترین شهر ها و اماکن گردشگری جهان را بشناسید اگر در سال هزینه های زیادی بابت سفرهای گردشگری پرداخت می کنید می توانید با خواندن این مقاله از مکانهای گردشگری ارزان جهان مطلع شوید. باید در نظر داشته باشید این مقاله راجع به شهرهای توریستی جهان می باشد که ارزش مسافرت با توجه به دیدنی بودن آنها دارند.
تنها رستوران زیر دریایی جهان، رستوران ایتا رستوران زیر دریایی ایتا جزیره ی رنگالی در کونراد مالدیو اگر قصد سفر دارید و می خواهید در رستورانی هیجان انگیز و جالب از فضای پیرامون خود لذت ببرید ؟ پس پیشنهاد می کنم حتما به کوالالامپور سفر کنید و طعم غذا رو در رستوران زیر دریایی ایتا تجربه کنید. معنی کلمه ایتا به معنی مروارید است در زبان محلی مالدیو.
مشهورترین آبگرم و آبفشان جهان بیایید با هم سری بزنیم به مشهورترین آب گرمهای جهان. قبل از آن توضیحی راجع به چگونگی ایجاد آبگرم و آبفشان خواهیم داشت. گرم شدن آب هایی که درون زمین در اعماق هستند و در نهایت به سطح آمدن آنها باعث می شود که این پدیده های طبیعی ایجاد شود. البته در آبفشان آب باید بسیار گرم شده باشد که بتوان راه خود را به سطح زمین با فشار بیابد.
یکی از جاذبه های کشور ایرلند صخره ای به نام موهر است که می توان به جرات گفت سیاحت شما با دیدن این صخره عجیب در ایرلند به کمال خود خواهد رسید. صخره موهر به ایرلندی کلمه Aillte an Mhothair می باشد که به صخره های ویرانه ترجمه می شود . شهری به نام کلر در ایرلند واقع شده که در نزدیکی دولین در منطقه بورن دهکده ساحلی لیسکانور این صخره را در آغوش خود حفظ نموده است.
بهترین هتل های جهان اگر به سفر علاقه مندید و از رفتن به هتل های بزرگ لذت می برید، پیشنهاد ما برای شما بهترین هتل های جهان است که در زیر به توضیح آنها خواهیم پرداخت. باید گفت که هرچند اقامت در این هتلها با هزینه بسیار بالایی همراه است اما لذت و آرامش و زیبایی هایی که در آنها وجود دارد ارزش یکبار امتحان را دارد.