آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده

نام نویسنده : ایمان قادری         ۲۵ مرداد ١۳۹۶ 12

آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده

باغچه خانه را خودتان تزیین کنید 

اگر خانه ای خریده اید که حیاط آن نیاز به بازسازی دارد یا ساده است، اگر به مرور زمان موزاییک های حیاطتان خراب و شکسته شده اند اصلا نگران و ناراحت نباشید. زیرا ما به شما یاد خواهیم داد که با ابزار بسیار ساده بتوانید آنرا زیبا نمایید. درختان و گلهایی که در حیاط دارید با کمی خلاقیت و تلاش به منظره ای آرام بخش در خانه تبدیل می شوند. پس لطفا مواد لازم زیر را تهیه کنید و با کمی نوآوری آنرا بسازید.

مواد لازم برای تزیین باغچه :

1- سیمان

2- شن و ماسه

3- چسب سیمان یا بتن

4- یونولیت

5- مداد و خط کش

6- سنگ ریزه های رنگی


برای اینکه بتوانید حیاط خود را بازسازی کنید در ابتدا نیاز به طرحی ساده دارید با یک قلم و مداد می توانید بر روی یونولیت خطوطی را به هم وصل کنید تا شکل قالب سیمان بدست بیاید. سپس با کاتر درون آنرا خالی کنید. در مرحله بعد به مقدار لازم سیمان برداشته و به اندازه مساوی با آن، شن را مخلوط نموده و چسب بتن را به آن اضافه نمایید. اکنون ملات شما آماده است و می توانید مسیری را در حیاط خود و در باغچه برای رفت و آمد انتخاب کنید و قالب را بر روی زمین بگذارید و در قسمتهایی که خالی نموده اید ملات را بریزید. پس از برداشتن قالب بگذارید که سیمان به طور کامل خشک شود. حالا نوبت به مرحله بعد است تمامی مسیر را با قالب سیمان بریزید و پس از خشک شدن می توانید برنامه ریزی کنید که در بین سیمانها چمن رشد کند. اما به صورت خالی هم نمای زیبایی به شما می دهد.

آموزش تزیین باغچه

برای ساخت راه سیمانی یا در واقع همان موزاییک های سیمانی می توانید تعدادی برگ درخت خیلی بزرگ انتخاب کنید یا هر وسیله دیگری که بتوانید از آن برای طرح انداختن بر روی سیمان استفاده کنید. برگ را به صورت وارونه بر روی زمین بگذارید و روی آنرا به طور کامل با سیمان بپوشانید. حواستان باشد مطابق با حالت برگ بر روی آن سیمان بگذارید تا پس از خشک شدن به شکل برگ در آمده باشد. پس از خشک شدن آن در مسیری که مشخص نموده اید آنها را بچینید.

برای زیباتر شدن باغچه می توانید طرح هایی را انتخاب کنید و با گچ یا وسیله ای برای مشخص شدن طرح آن بر روی زمین رسم کنید سپس با سنگهای رنگی آنرا بسازید. برای اینکار ابتدا لایه نازکی از سیمان را بریزید سپس سنگها را بر روی آن بگذارید که بچسبند. شما در میان گلها و چمن و درختها منظره ای بسیار جذاب می توانید بسازید.


پیشنهادات ما

8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
علم روانشناسی چیست؟
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)

نظر شما