از این افراد دوری کنید!! (2)

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۲۸ آذر ١۳۹۶ 26

از این افراد دوری کنید!! (2)

همانطور که میدانید افرادی را که وارد زندگی خود میکنید ، کیفیت زندگی شما را تعیین میکنند. به این معنا که اگر با افراد موفق و مثبت در ارتباط باشید ، شما هم در این مسیر با آن ها همراه میشوید و برعکس آن هم همینطور. پس باید افرادی را در زندگی خود وارد کنید که کیفیت زندگی شما را بالا ببرند.

افرادی که انرژی مثبت به شما میدهند ، از شما حمایت میکنند ، نگران شما هستند ، خواستار موفقیت و پیشرفت شما هستند و ... را باید در اطراف خود نگاه دارید.

در قسمت اول این مقاله درباره افرادی گفتیم که بهتر است با آن ها در ارتباط نباشید. افرادی که شما را قضاوت میکنند ، افرادی که که از شما استفاده میکنند و افرادی که خبرچین هستند را از زندگی خود دور کنید. این افراد به شما و زندگیتان ضربه میزنند.


بخوانید : از این افراد دوری کنید (1)


در این مقاله درباره 2 گروهی دیگر از افراد صحبت میکنیم که باید از آن ها دوری کنید.

افرادی که باید از آن ها دوری کنید

افرادی که شما را نا امید میکنند


این افراد مشکل لبخند زدن دارند!! بله همینطور است این دسته از افراد شما را ناامید میکنند.زمانی که برای شما مشکلی پیش می آید ، معمولا از این جمله ها استفاده میکنند : " تو هرگز نمیتوانی ... " یا " تو همیشه این کار را میکنی .. " و از این دست جمله ها. آن ها حنی نمیگذارند شما برای مشکل پیش آمده راه حلی پیدا کنید و نه تنها به شما در حل مشکلات کمک نمیکنند بلکه بلافاصله شما را ناامید میکنند.

دوری از این افراد در هر صورت به نفع شماست. اگر در کنار این افراد باشید با کوچکترین مشکل احساس میکنید آخر دنیا فرارسیده است.

اما بعضی افراد هستند که زمانی که متوجه میشوند شما به مشکلی برخورده اید ، برای کمک به شما میشتابند و به جای سرزنش کردن یا نا امید کردن شما ، به فکر یک راه حل می افتند.

آدم های اطرافتان را بشناسید و آن هایی که باعث نا امیدی شما میشوند را از زندگی خود حذف کنید. این افراد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند.
افرادی که زیادی احساساتی هستند


این افراد بیش از آن که منطقی عمل کنند ، به احساساتشان توجه میکنند. احساس و احساساتی بودن خوب است ولی نه آنقدر که چشم انسان را بر روی حقایق ببندد. آن ها مدام درباره احساسشان با شما صحبت میکنند و در بیشتر مواقع تصمیم های احساسی میگیرند. این تصمیم ها هم به آن ها صدمه میزند هم بر روی زندگی شما تاثیر میگذارد.

این افراد معمولا افراد ناراحتی هستند که از زندگی خود هیچموقع راضی نیستند. معلوم است که بودن در کنار این افراد شما را افسرده میکند.

شما انرژی و وقت محدودی در زندگی دارید. اجاره ندهید این افراد بر روی شما تاثیر منفی بگذارند. این افراد را از زندگی خود دور کنید. افراد شاد و با هدف را در زندگی خود وارد کنید و نتایج مثبت آن را ببینید آن موقع است که متوجه میشوید که افراد اطراف شماچقدر در زندگی شما میتوانند تاثیر گذار باشند.

در رفتار و گفتار خود جستجو کنید . اگر متوجه شدید که هر کدام از این خصوصیات را در خود میبینید ، وقت آن است که خود را تغییر دهید و این خصوصیات را از خود دور کنید. هیچ فردی دوست ندارد مدام مورد قضاوت قرار گیرد یا مدام سرزنش شود.

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


پیشنهادات ما

چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
B r4
از بین بردن جوش های سر سیاه (قسمت دوم)
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
عوامل خجالتی شدن کودکان (بخش دوم)

نظر شما