از این افراد دوری کنید (1)

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۲۶ آذر ١۳۹۶ 1

از این افراد دوری کنید (1)


اگر میخواهید کسی را درست بشناسید ، ابتدا اطرافیانش را بشناسید!!

حتما این جمله را شنیده بودید. بله این جمله کاملا صحیح است. تمام اخلاقیات و رفتار اطرافیان شما صد در صد بر روی شما تاثیر خواهد گذاشت. یکی از عوامل موفقیت همین موضوع است. اگر شما با افراد موفق نشست و برخاست کنید ، ناخودآگاه به سمت موفقیت کشیده خواهید شد. اما اگر با افرادی منفی گرا رفت و آمد کنید ، ناخودآگاه موفقیت را از دست خواهید داد.

دیگران بر روی سبک زندگی شما تاثیر میگذارند. کسانی را برای دوستی و معاشرت انتخاب کنید که سبک زندگی آن ها را دوست دارید. به عنوان مثال افرادی که سیگار میکشند ، مطمئنا دوستان خود را به انجام این کار دعوت میکنند. شاید این کار را در آن لحظه انجام ندهند اما رفته رفته تمایل به آن پیدا خواهند کرد.

5 گروه از افراد هستند که به نفع شماست اگر با آن ها ارتباط بر قرار نکنید. همه ما با این افراد در زندگی مواجه شدیم و شاید خیلی زیاد به این افراد نزدیک باشیو اما بهتر است اگر نمیتوانید با آن ها قطع ارتباط کنید حداقل ارتباط خود را با این افراد کاهش دهید.

5 گروه از افراد که باید از آن ها دوری کنید

1.افرادی که خبر چین هستند

این افراد ، افرادی موذی هستند که برای هر خانواده ، سازمان و شرکتی که در ممکن است محل کار شما باشد ، خطرناک هستند.این افراد طوری رفتار میکنند که انگار تمام اطلاعات را فقط به شما میدهند اما بدانید که این آدم ها حرف شما را نیز پیش افراد دیگر میبرند.

زمانی که کسی میخواهد از افراد دیگر پشت سر آن ها صحبت کند ، زنگ خطر باید در ذهن شما به صدا در آید. در این مواقع به سرعت از این موضوع جلوگیری کنید. این افراد هیچ ارزشی به زندگی شما اضافه نخواهند کرد و دانستن اطلاعاتی که دارند ، برای شما هرگز مفید نخواهد بود.

معاشرت با افراد خبرچین ، به شما و زندگیتان آسیب میرساند. چون این افراد از شما هم پیش افراد دیگر حرف خواهند زد. به این فکر کنید که چه حسی به شما دست میدهد اگر بدانبد فرد یا افرادی پشت سر شما صحبت میکنند؟؟؟


بخوانید : عوامل موفقیت در زندگی


2.افرادی که شما را کنترل میکنند

این افراد دقیقا میدانند چه میخواهند و همانطور که میخواهند از شما استفاده میکنند. آن ها به شما ، افکارتان و احساساتتان اهمیت نمیدهند و فقط میخواهند کار خود را پیش ببرند. اگر با این افراد به طور طولانی در ارتباط باشید ، بخ زودی خواسته آن ها میشود خواسته ها ی شما و آ« ها هستند که سرنوشت شما را تعیین میکنند.

این افراد شما را کنترل میکنند و شما را وادار میکنند تا خواسته ها آن ها را انجام دهید. اگر خواسته های ا« ها را انجام ندهید آن ها ناراحت و عصبانی خواهند شد. ممکن است این فرد کسی در زندگی شما باشد که شما به شدت به وی علاقه مند هستید. آن موقع است که ممکن است آسیب ها زیادی ببینید. پس بهتر است هرچه زودتر از این افراد دوری کنید.


بخوانید : 5 راه برای خوشحال تر بودن در زندگی

3.افرادی که شما را قضاوت میکنند

بسیار شده است که در زندگی ممکن است مرتکب خطاهایی شده باشید. اگر در اطراف شما افرادی باشند که مدام شما را قضاوت کنند ، ممکن است با این قضاوت ها در شما احساس خجالت ایجاد کنند. هر فردی در زندگی مرتکب ده ها اشتباه و خطا میشود و باید از این خطاها درس بگیرد و تجربه کسب کند نه این که خجالت بکشد. این خجالت کشیدن ها انرژی دوباره موفق شدن را از شما میگیرد. این قضاوت ها ممکن است در شما ناامیدی و ترس ایجاد کند. ترس از دوباره شروع کردن!

کسانی که شما را قضاوت میکنند ، هرگز خود را جای شما تصور نکرده اند تا بدانند که چرا مرتکب اشتباه شده اید. تنها چیزی که آن ها به آن اهمیت میدهند این است که شما چه کارهایی انجام داده اید یاانجام نداده اید. این افراد هیچ موقع راضی نمیشوند پس سعی نکنید تا کارهایی انجام دهید که آن ها را راضی نگاه دارید. برای خود زندگی کنید و از اشتباه کردن واهمه نداشته باشید. اگر اشتباه نکنید ، به موفقیت دست نمیابید. سعی کنید این افراد را از زندگی خود دور نگاه دارید.
بخوانید : خود مراقبتی جسمی و ذهنی


لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


پیشنهادات ما

Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا
چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)

نظر شما