بزرگترین شهر بازی های دنیا

نام نویسنده : ایمان قادری         ۲۴ تیر ١۳۹۶ 1

بزرگترین شهر بازی های دنیا

بزرگترین شهر بازی های دنیا را بشناسید

به دنبال هیجان بودن ارتباط مستقیم با سن ندارد. پس می توانید به هر کجای دنیا که سفر کردید به دنبال بهترین شهربازیها بگردید. ما برای شما لیستی تهیه کرده ایم از بهترینها در جهان. پس همراه با ما توجه خود را به بزرگترین شهر بازی های دنیا معطوف کنید.

1- تپه پارک گوزنها، دانمارک dyerehavsbakken

 تپه پارک گوزنها، دانمارک

بکن به کپنهاگ بسیار نزدیک است و می توان گفت که یکی از قدیمی ترین پارک بازیهای دنیا محسوب می شود. این شهربازی در سال 1583 افتتاح شده است . اصلی ترین دلیل افتتاح این شهربازی پیدا کردن چشمه آب بوده است . افراد محلی آن منطقه به آن به عنوان چشمه شفا بخش یاد می کردند. برای همین این منطقه به دلیل اعتقاد مردم از آن حفظ شد و به مرور از آن به عنوان منطقه تفریحی استفاده شده و در نهایت به این شهر بازی که امروزه دیده می شود مبدل گردید. هرچند در آن زمان شهر بازی با این استانداردها نبوده است اما به هر حال در زمان حال آن را به یکی از بزرگترینها تبدیل کرده است. ترن هوایی این شهر بازی بسیار معروف است و تا کنون 33 ترن را در اختیار دارد.

2- قلمرو جادویی فلوریدا magic kingdom florida

 قلمرو جادویی فلوریدا magic kingdom florida

این شهر بازی ادعای بزرگترین شهر بازی در فضای بسته را دارد و در سال 2010 در ابوظبی راه اندازی شده است. فرمولا روسا سریعترین ترن هوایی جهان از بازیهای بسیار هیجان انگیز و یکه تاز در جهان است. در کمتر از 5 ثانیه با سرعت 240 کلیومتر در ساعت شما را به نهایت هیجان می رساند. این شهر بازی دارای ترن هوایی بسیاری است که برای بیشتر سلایق و اعضای خانواده بازی را در نظر گرفته است.

3- سیکس فلگز آمریکای بزرگ، ایلینوی six flags great america

 سیکس فلگز آمریکای بزرگ، ایلینوی six flags great america

ترن گلیاث (جالوت) بلندترین، پر سرعت ترین، و پر شیب تریت ترن جهان است. همچنین سقوط آزاد آن 914 متر است. صندلی های واژگون ، چرخش غلتکی، و چرخش جاذبه صفر، ترن های آبی، اجرای برنامه های زنده ، ترن کودکان و دیگر سواریهای هوایی پر هیجان از نقاط قوت این شهر بازی می باشد.

4- شهربازی پورت اونچورا، بارسلون portaventura park

شهربازی پورت اونچورا، بارسلون portaventura park

این شهر بازی همچنان که بزرگترین شهر بازی اروپا می باشد هتل ، شهر آبی نیز دارد. سال تاسیس این شهر بازی 1995 است . ترن درگن کان از اولین های این شهربازی است که آغاز به کار نموده است. این ترن دارای سرعت بسیار بالا و هشت چرخش 180 درجه ای می باشد. تعداد ترن های این شهر بازی 37 عدد است و روزانه نمایشات بسیاری در آن به اجرا گذاشته می شود.

5- کانی آیلند، نیویورک سیتی coney islandT new york city

کانی آیلند، نیویورک سیتی coney islandT new york city

در دوره چهل ساله در آمریکا پایتخت تفریحی به شمار می رفته است و از سه پارک دریملند، استیپلیچیس و لونا پارک در سال 1903 تا 1944 تشکیل شده بود. که البته لونا پارک در آتش سوخت. ترن چوبی به نام سایکون وجود دارد که در سال 1988 به عنوان شناسه های نیویورک معرفی شد و البته همچنان مشغول به فعالیت است.

6- تیوولی ، کپنهاگ دانمارک tivoliT copenhagen denmark

تیوولی ، کپنهاگ دانمارک tivoliT copenhagen denmark

این شهر بازی دومین شهربازی قدیمی دنیا است که در زمانی ساخته شده است که شهریها برای فرار از زندگی شهری به باغات تفریحی رو می آورند. این شهر بازی در قلب کپنهاگ ساخته شده است و به همین دلیل در دسترس بودن، بسیار محبوب است. تیوولی تنها یک باغ زیبا نیست بلکه سرگرمی های بسیاری چون اجرای موسیقی و تاتر شعبده بازی رستوران و ترنهای هوایی هیجان انگیز است.


پیشنهادات ما

Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
علم روانشناسی چیست؟
چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
B r4
از بین بردن جوش های سر سیاه (قسمت دوم)

نظر شما