تاریخچه برند لاگوست

نام نویسنده : ایمان قادری         ۰۸ خرداد ١۳۹۶ 8

تاریخچه برند لاگوست

تاریخچه لاگوست

دو شخصیت به نام رنه لاگوست و آندره ژیلر در سال 1933 در کشور فرانسه، کمپانی لاگوست را راه انداز ی کردند. معنی لاگوست اصلی و ضروری می باشد. این شرکت در ابتدا به تولید لباس تنیس پرداخت و برای تبلیغات خود یک لگو با شکل کوریکودیل رل طراحی نمود که در زمینهای تنیس از آ« استفاده می کردند. همچنین لاگوست این کوریکودیل را بر روی لباس های تنیس چاپ میکرد و ادعا می کرد که اولین شرکتی است که نام و لوگوی خود را بر روی محصولاتش چاپ می کند. پس از آن به تولید لباسهای گلف و قایقرانی نمود.

در سال 1951 لاگوست به محصولات خود تنوع زیادی را وارد کرد و به جای لباس های سفید تنیس به تولید لباسهای رنگی تنیس رو آورد. یک سال بعد شعار «نماد موفقیت یک ورزشکار شایسته» را تبلیغ کرد که بر روی ذائقه ثروتمندان بسیار تاثیر گذاشت و لاگوست را به یکی از برندهای معروف جهان تبدیل نمود.


این مقاله را بخوانید: شرکت موتور سازی هارلی دیویدسون


در سال 1963 پسر رنه لاگوست یعنی برنارد لاگوست به سمت مدیرت آن رسید و پس از آن موفیقت و پیشرفت بسیاری را برای شرکت به همراه آورد. با تغییر مدیریت در عرصه های دیگر از جمله عطر و ادکلن ، عینک، کفش های تنیس و پیاده روی، ساعت مچی و انواع کالاهای چرمی نمود. به مدت 43 سال از سال 1950 شرکتی امتیاز انحصاری فروش محصولات این کمپانی در آمریکا را در اختیار داشت که نامش ایزودلاگوست بود و پس از گذشت این دوره لاگوست توانست مجدد فروش و اختیار فعالیت در آمریکا را در اختیار خود به صورت انحصاری بگیرد. تایگر رقیب لاگوست محسوب می گردید که به جای لوگوی کروکودیل یک ببر در آن نشانده بود. 


تیشرت لاگوستبه سال 2005 ادکلن جدیدی توسط لاگوست که نشاط آور و میوه ای محسوب می شد به بازار عرضه کرد. این عطر از گوجه فرنگی، مرکبات، فلفل، چوب جنگلی ترکیب شده بود که به گونه ای بود که برای تمام سنین قابل استفاده بود از همین رو به عنوان گوهر لاگوست معروف شده بود و در اروپا به نسبت پر فروش گردید. فعالیتهای این شرکت در تولید بسیاری از محصولات از جمله عطر پوشاک و کیف و کفش چرمی در جهان پر فروش گردید و طرفداران بسیار را ازآن خود کرد.

این محبوبیت از زمانی که کریستوف لمیر به امر طراحی درین شرکت پرداخت افزایش یافت زیرا که باعث دید بهتر و مدرن تری به محصولات این شرکت شود.

این برند با ورزشکاران بسیار وارد قرارداد شده است که بیشتر آنها در رشته تنیس هستند که از آن قهرمانان به اندی رادیک آمریکایی، ریچارد گسکت فرانسوی و «استانیسلاس واروینکا» می توان اشاره کرد.

فروش الکترونیکی این برند از سال 2007 در بازار آمریکا آغاز شد و به شرکتهای بسیار امتیاز فروش محصولت خود را داده است به طور مثال تولید و فروش جهانی کیفهای لاگوست و محصولات چرم خود را به شرکت سامسونت داده است.
پیشنهادات ما

علم روانشناسی چیست؟
Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)
Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
عوامل خجالتی شدن کودکان (بخش دوم)
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز

نظر شما