تاریخچه کمپانی تیمبرلند (Timberland)

نام نویسنده : ایمان قادری         ١١ خرداد ١۳۹۶ 3

تاریخچه کمپانی تیمبرلند (Timberland) موسسین تیمبرلند 

فردی به نام ناتان سوارتز در شهر بوستون در سال 1918 در ابتدا به عنوان کارآموز دوخت فعالیت نیمه حرفه ای خود ر ا آغاز کرد و شروع به تولید کفش کرد. او در سال 1952 نصف سهام کمپانی ابینگتون را خریداری کرده و با کمپانی دیگری قرارداد بست که همین به نوعی کار او را به رونق رساند به گونه ای که سه سال بعد نیمه دیگر سهام کمپانی کفش ابینگتون را نیز خرید و سپس پسر خود را تشویق کرده و به همکاری با خود واداشت.

ده سال بعد یعنی در سال 1962 استوارتز تکنولوژی جدیدی را به صنعت کفش معرفی کرد و آن قالب گیری تزریقی بود که باعث میشد بوت های ضد آب را در دماهای پایین تر بتوان تولید نمود. اما در 1965 خط تولید کمپانی را به نیوهمپشایر انتقال داده شد.

اما به طور رسمی در سال 1973 پوتینهای چرمی ضد آبی که ساخته شد تحت برند تیمبرلند به بازار عرضه و معرفی گردید و در زمان بسیار کوتاهی جای خود را در میان مشتریان پیدا کرد. در سال 1980 تیمبرلند در کلیه جهان معرفی شد. این اتفاق از ایتالیا آغاز شد آن هم به دلیل جنبش جوانان که در میلان برند تیمبرلند را پوشیدند و در این جنبش این برند را معرفی کردند.

در طول مدت ده سال از سال 1990 تا 2000 به تولید محصولات دیگر از جمله کتانی بچه گانه، کوله پشتی و حتی ساعت پرداخت. تیمبرلند نه تنها تولید کننده بلکه توزیع کننده لباسهای بیرون از خانه می باشد که مرکزیت کار خود را بر تولید کفش گذاشته است اما همانطور که گفته شد در کنار آن به تولید عینک طبی و آفتابی و لباس و محصولات چرمی وساعت نیز پرداخته است. دفتر مرکزی این شرکت همچنان در شهر امستردام است. اما دفتار بسیاری در شهرهای دیگر نیز دارد که توسط همگی آنها اداره می شود.


کفش تیمبرلند


این مقاله را بخوانید: معرفی شرکت لاگوست


معرفی تیمبرلند از زبان خودش

تیمبرلند در معرفی خود و هدفش می گوید تیمبرلند، خاص راحت و پردوام است و تلاشی که شده است تا افراد در محیطهای اجتماعی خود متفاوت باشند، به راحتی با استفاده ازین محصولات امکان پذیر شده است. آنها همچنان که محصولات متمایز و برجسته را می پوشند، در دنیای خود تفاوتی ایجاد می کنند. همچنان این شرکت، کمپانی بزرگی است بزرگ که مجموعی از بخشهای کوچکتر است افرادی در اختیار این هدف هستند که همگی با استعداد می باشند. محصولات تیمبرلند به مکان یا جامعه خاصی محدود نمی شود بلکه قابلیت آن را دارد که همچنان محصولاتی جهانی تولید کند که مصرف کنندگان آن خود مبلغ آن بوده و نیاز دیگر افراد را به استفاده از آن محصولات برانگیخته کنند و شعار های «بهترش کن» و «در گذشته بهترین و در حال حتی بهتر» سرلوحه کارمان است.

 کمپانی وی اف کورپوریشن، تیمبرلند را در سال 2011 به ارزش 2 میلیارد دلار خریداری کرد. این در حالیست که این کمپانی 145 شعبه فقط در کانادا، برزیل، کلمبیا، آرژانتین، آمریکا ، بریتانیا، سنگاپور دارا می باشد.


بانک مقالاتپیشنهادات ما

Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Photo 2017 08 14 15 59 19
ساخت وسایل کاربردی با شلوار لی
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)

نظر شما