ترسناکترین پل های جهان

نام نویسنده : ایمان قادری         ١۸ تیر ١۳۹۶ 5

ترسناکترین پل های جهان

معرفی ترسناک ترین پل های جهان

در این جا به معرفی ترسناکترین پل های جهان می پردازیم تا اگر خواهان هیجان و ماجراجویی هستید حتما برای رفتن به آنجا برنامه ریزی کنید. 


1- پل شیشه ای:

پل شیشه ای چین


پل شیشه ای که مردم محلی به آن پل قهرمان می گویند در قله کوه استون بودا در شینیوژا ژئوپارک به ارتفاع 185 متر واقع شده است. این پل قبلا بخش چوبی هم داشته است که برداشته شد و به جای آن شیشه قرار گرفت. این شیشه یک شیشه معمولی نیست بلکه قطری بیش از بیست و پنج برابر شیشه های معمولی دارد. به همین دلیل بسیار مقاوم هستند. هرچند که عده ای با وجود امن بودن این پل بر ترس خود نمی توانند غلبه کننده و گاه برای عبور از آن چشمهای خود را بسته و یا نیم خیز عبور می کنند.

2- درختهای خورشیدی سنگاپور

پل درخت های خورشیدی

در سنگاپور درختانی وجود دارد که ارتفاع آن بین 25 تا 50 متر است و البته برق خود را از انرژی خورشیدید تامین می کنند. در روز این درختان غول پیکر سایبان توریستان هستند و در شب با چراغ های رنگی شب های زیبایی را برای آنها به ارمغان می آورند. حضار می توانند به اندازه 22 متر از این درختان بالا بروند و پل بین این درختان یکی از ترسناکترین پل های جهان محسوب می شود.

3- کوه تیانمن چین در ارتفاع 1،43 کیلومتری زمین واقع شده است. آنهایی که شهامت گذر از این پل را به خرج می دهند مناظر بسیار زیبایی را خواهند دید و حتی در بخشهایی از آن، میان ابرها راه می روند

4- پل معلق اتریش:

پل معلق اتریش

 در اتریش پلی ساخته شده است که معلق می باشد و افرادی که از آن عبور می کنند می توانند طبیعت زیبای کوهستانی را ملاحظه نمایند. البته این پل بیشتر به سکو شباهت دارد تا پل هوایی اما جز ترسناکترین ها می باشد. ایتالیا از فاصله سه کیلومتری از این پل قابل دیدن است.

5- آریزونا – گرند کنیون

پل گرند کنیون

در سال 2007 ساخت این پل به اتمام رسید و به شکل نعل اسب می باشد و ارتفاع آن از سطح زمین 1200 متر است . رودخانه کلرادو از بالای این پل دیده می شود.

6- گلد کوست در استرالیا

بلندترن و ترسناکترین پل در استرالیا می باشد که مناظر زیبایی را از فراز آن می توان دید از جمله موج ها سوار بر ساحل و کوهستان های این منطقه گرمسیری است. اگر به استرالیا سفر کردید بازدید از آن را فراموش نکنید.

7- آوکلند در نیوزلند

پل اوکلند1

در اوج برج نیوزلند قسمتی وجود دارد که بازدید کنندگان می توانند بر روی آن پیاده روی کنند ارتفاع از سطح زمین 192 متر است و بسیار وحشت همگان را بر می انگیزد اما آنان که خواهان ترس و هیجان بیشتر هستند میتوانند پرش بانجی را امتحان کنند . باید گفت که در این پرش سرعت شما به 85 کیلومتر در ساعت می رسد.

8- کوهای راکی آلبرتا

پل کوه های راکی آلبرتا

در کوهای راکی یکی از جاذبه هایی که می توان به آن اشاره کرد پل هوایی می باشد که در نزدیکی پارکهای ملی بنف و جاسپر قرار دارد. پل در ارتفاع 220 متری قرار دارد و منظره آن چشمگیر است.

امید واریم از مطاله مقاله ترسناکترین پل های جهان لذت برده باشیدپیشنهادات ما

B r4
از بین بردن جوش های سر سیاه (قسمت دوم)
چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
Main
عوامل خجالتی شدن کودکان
عوامل خجالتی شدن کودکان (بخش دوم)
5
10 مواد غذایی غنی در ویتامینk (ویتامین کا)

نظر شما