ترفندهایی برای آشپزخانه

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۰۷ دی ١۳۹۶ 2

ترفندهایی برای آشپزخانه


آشپزخانه قلب خانه است و ما مدت زیادی از روز را در آشپزخانه سپری میکنیم. در بعضی مواقع کارهایی پیش می آید یا شما خسته هستید و .... زمان زیادی برای کارهای آشپزخانه ندارید.

در این مقاله به شما ترفندهایی آموزش میدهیم که کارها را برای شما آسان کند.

ترفندهایی برای راحتی در آشپزخانه

1.پوست کندن سیرها

بیشتر ما برای پوست کندن سیر مشکل داریم. اما راه کاری به شما پیشنهاد میدهیم که کارتان آسان شود. ابتدا سیرها را حبه حبه کنید درکتار یکدیگر قرار دهید و یک بشقاب را آرام بر روی آن ها فسار دهید. سپس درون طرف در بسته ای قرار دهید و آن ظرف را تکان دهید. زمانی که در ظرف را باز میکنید ، سیر ها از پوستشان جدا شدند.

بخوانید : طرز تهیه چنجه هندی با سس سیر2.نگه داری از بستنی

زمانی که بستنی را در فریزر قرار میدهید ، موقع استفاده بستنی بسیار سفت شده و استفاده از آن سخت است. برای این کار بهتر است ظرف بستنی را در کیسه ای قرار دهید و در فریزر بگذارید. بستنی های شما نرم اما یخ زده باقی میمانند.


بخوانید : طرز تهیه کیک زاکوزاکو با بستنی
3.بستنی های دسری

دسرهای خوشمزه را از سوپرمارکت ها خریداری کنید و در آن ها چوب های بستنی ( که از قنادی ها و مراکز خرید قابل خریداری میباشد) قرار دهید. سپس درون فریزر قرار دهید. بعد از چند ساعت بستنی های شما آماده است.بخوانید : بستنی سوخاری, دسری جدید و بسیار خوشمزه4.آب لیمو

زمانی که میخواهید آب لیموها را بگیرید بهتر است که ابتدا آن ها را بر روی میز بگذارید و با کمک دست آن ها را فشار دهید تا بتوانید بهتر آب لیموها را بگیرید.


بخوانید : طرز تهیه سوپ یونانی مرغ و لیمو

5.انگورهای یخ زده

از انگورهای یخ زده میتوانید بر روی بستنی ، درون آبمیوه ، درون آب و ... و مهمتر از همه به عنوان یخ از ان استفاده کنید. انگور هم خوشمزه شیرین است و یخ زده آن نیز بسیار دلچسب است.

6.نگه داری از شیرینی ها

برای جلوگیری از خشک و سفت شدن شیرینی ها آن ها را در ظرف های فلزی نکه داری کنید. هم زیباست و هم بهتر از شیرینی ها محافظت میکند.


بخوانید : طرز تهیه شیرینی اسکار

7.ظرف عسل

برای شستن ظرف عسل ابتدا آن را درون مایکرویو قرار دهید به مدت 30 ثانیه و سپس عسل اب شده را مصرف کنید. ظرفتان از عسل پاک شده است.


بخوانید : طرز تهیه مرغ با عسل و خردل

امیدواریم از مطلب فوق استفاده لازم را برده باشید. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 


پیشنهادات ما

Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز
Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)
چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
عوامل خجالتی شدن کودکان (بخش دوم)
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی

نظر شما