ترفندهایی برای دکور اتاق خواب

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۰۹ دی ١۳۹۶ 1

ترفندهایی برای دکور اتاق خواببرای داشتن اتاق خوابی زیبا نیازی به زیاد خرج کردن و خرید وسایل گران نیست. بسیار پیش آمده که از محیط اتاق خواب و دکور آن خسته شده باشید. اما نیازی به تعویض وسایل نیست. شما میتوانید با اضافه کردن وسایل جزئی یا دور ریختن وسایل اضافی ، هم نظم به اتاق خوابتان بدهید هم از تغییرات لذت ببرید.

ابتدا باید از وسایل اضافه و دست و پاگیر خلاص شوید. از این که بعضی از وسایلی را که استفاده نمیکنید ، دور میندازید ، ناراحت نشوید. زمانی که نتیجه را مشاهده میکنید. نفس راحتی خواهید کشید. اتاق را خلوت کنید و فقط وسایل ضروری و قابل استفاده را نگه داری کنید.

در این مقاله چند پیشنهاد برای تغییر دکور اتاق خوابتان داریم.

پیشنهادهایی برای تغییر دکور اتاق خواب

1.کوسن های رنگی

از کوسن های رنگی در سایز های مختلف بر روی تخت استفاده کنید. نگران تعداد و رنگ ها نباشید. از هر رنگی که میخواهید استفاده کنی و بدانید هرچه سایز کوسن ها با هم برابر نباشد ، جذابتر است.
2.قاب های رنگی خنثی

هر رنگی که دوست دارید بر روی یک برگه a4 پرینت بگیرید و در قابهایی با اندازه های متفاوت یا یکسان قرار دهید و به دیوار نصب کنید. این کار هم ساده است هم فضا را برای شما تغییر میدهد.
3.طرح های گرافیکی

اگر دیوار پشت تختتان خالی است بهتر است که از پوستر های جذاب گرافیکی استفاده کنید. از پوستر هایی استفاده کنید که با رنگ های اتاق خوابتان تضاد دارند. این کار فضا را برای شما متنوع میکند.
4.آباژور

آباژورهای رنگی فضای اتاق را 180 درجه تغییر میدهد. سعی کنید از آباژورهای کوچک در اتاق استفاده کنید.
5.تخت خواب

سعی کنید تخت خوابتان را در گوشه دنج اتاق قرار دهید. به این ترتیب فضای اتاق بیشتر میشود.
6.مبل راحتی

یک مبل راحتی روبه روی پنجره یا در گوشه اتاق در کنار کتابخانه ، حال و هوای اتاقتان را جندین برابر تغییر میدهد. از این مبل استفاده های زیادی میتوان کرد مانند کتاب خواندن بر روی مبل در شبهای زمستان
7.کف اتاق خواب

از کف اتاق خواب غافل نشوید. سعی کنید برای کف اتاقتان از یک قالیچه یا فرش کوچک استفاده کنید. اگر از قالیچه های مدرنی که جنس نرمی دارند استفاده کنید بهتر است.
امیدواریم از مطلب فوق استفاده لازم را برده باشید. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. پیشنهادات ما

Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)
Photo 2017 08 14 15 59 19
ساخت وسایل کاربردی با شلوار لی
Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز
4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر

نظر شما