ترفندهایی برای دکور اتاق خواب

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۰۹ دی ١۳۹۶ 24

ترفندهایی برای دکور اتاق خواببرای داشتن اتاق خوابی زیبا نیازی به زیاد خرج کردن و خرید وسایل گران نیست. بسیار پیش آمده که از محیط اتاق خواب و دکور آن خسته شده باشید. اما نیازی به تعویض وسایل نیست. شما میتوانید با اضافه کردن وسایل جزئی یا دور ریختن وسایل اضافی ، هم نظم به اتاق خوابتان بدهید هم از تغییرات لذت ببرید.

ابتدا باید از وسایل اضافه و دست و پاگیر خلاص شوید. از این که بعضی از وسایلی را که استفاده نمیکنید ، دور میندازید ، ناراحت نشوید. زمانی که نتیجه را مشاهده میکنید. نفس راحتی خواهید کشید. اتاق را خلوت کنید و فقط وسایل ضروری و قابل استفاده را نگه داری کنید.

در این مقاله چند پیشنهاد برای تغییر دکور اتاق خوابتان داریم.

پیشنهادهایی برای تغییر دکور اتاق خواب

1.کوسن های رنگی

از کوسن های رنگی در سایز های مختلف بر روی تخت استفاده کنید. نگران تعداد و رنگ ها نباشید. از هر رنگی که میخواهید استفاده کنی و بدانید هرچه سایز کوسن ها با هم برابر نباشد ، جذابتر است.
2.قاب های رنگی خنثی

هر رنگی که دوست دارید بر روی یک برگه a4 پرینت بگیرید و در قابهایی با اندازه های متفاوت یا یکسان قرار دهید و به دیوار نصب کنید. این کار هم ساده است هم فضا را برای شما تغییر میدهد.
3.طرح های گرافیکی

اگر دیوار پشت تختتان خالی است بهتر است که از پوستر های جذاب گرافیکی استفاده کنید. از پوستر هایی استفاده کنید که با رنگ های اتاق خوابتان تضاد دارند. این کار فضا را برای شما متنوع میکند.
4.آباژور

آباژورهای رنگی فضای اتاق را 180 درجه تغییر میدهد. سعی کنید از آباژورهای کوچک در اتاق استفاده کنید.
5.تخت خواب

سعی کنید تخت خوابتان را در گوشه دنج اتاق قرار دهید. به این ترتیب فضای اتاق بیشتر میشود.
6.مبل راحتی

یک مبل راحتی روبه روی پنجره یا در گوشه اتاق در کنار کتابخانه ، حال و هوای اتاقتان را جندین برابر تغییر میدهد. از این مبل استفاده های زیادی میتوان کرد مانند کتاب خواندن بر روی مبل در شبهای زمستان
7.کف اتاق خواب

از کف اتاق خواب غافل نشوید. سعی کنید برای کف اتاقتان از یک قالیچه یا فرش کوچک استفاده کنید. اگر از قالیچه های مدرنی که جنس نرمی دارند استفاده کنید بهتر است.
امیدواریم از مطلب فوق استفاده لازم را برده باشید. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. پیشنهادات ما

Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی

نظر شما