ترفندهایی برای زندگی ( قسمت دوم )

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۲۵ آبان ١۳۹۶ 1

ترفندهایی برای زندگی ( قسمت دوم )

زندگی ماشینی امروزی ، به حد کافی وقت مفید تمام روز را از ما میگیرد اما انجام بعضی از کارهای کوچک وقت زیادی از ما تلف میکند. باید ترفند هایی برای انجام کارهای روزانه بلد باشیم تا از وقت تلف کردن های الکی جلوگیری کنیم. در قسمت اول این مقاله 7 ترفند مفید را به شما معرفی کردیم. در این قسمت نیز چند پیشنهاد دیگر برای شما داریم .


بخوانید : ترفند هایی برای زندگی قسمت اول


ترفند های ساده و جالب زندگی


8.قدم زدن زیر باران بسیار لذت بخش است اما فکر کردن به این موضوع که ممکن است کفشمان پر از آب شود ، ما را از این کار منصرف میکند. اگر میخواهید از پر آب شدن کفشتان جلوگیری کنید ، روی کفشتان را پارافین ( شمع ) بکشید.


9.کف کیسه زبال را قبل از اینکه زباله ای درون آن قرار دهید ، با روزنامه های باظله پر کنید تا آب زباله از کیسه چکه نکند.
10.اگر کلیدهای زیادی در جا کلیدی همراه خود دارید و این موضوع شما را گیج میکند ، زمان زیادی از شما میگیرد تا کلید مورد نظر را پیدا کنید. راه حل ساده اش این است که بت لاک ناخن سر کلید هایتان را رنگ کنید تا دیگر اشتباه نکنید.


11.اگر تعداد سیم هایی که به سیستم شما وصل میشود زیاد است و این موضوع شما را اذیت میکند، از گیره های کاغذ استفاده و آن ها را از هم تفکیک کنید.


12.اتو کشیدن یقه لباس ها همیشه کار سختی است. اما به وسیله اتوی مو به راحتی این مشکل حل میشود. سعی کنید یقه لباس هایتان را با اتوی مو صاف کنید.
13.برای روشن کردن شمع ها اگر از کبریت استفاده میکنید ، احتمال سوزاندن دستتان هست. از این پس به جای کبریت از یک عدد رشته ماکارونی استفاده کنید.


14. زمانی که میخواهید غذاهایی در ماکرویو گرم کنید بیشتر آن ها خشک میشوند مانند نان ، پیتزا ، همبرگر و .... از این پس یک لیوان آب هم در کنار غذایتان درون ماکرویو قرار دهید تا از خشک شدن غذا جلوگیری کند.
لطفا اگر پیشنهاد دیگری در هر کدام از بخش ها به ذهنتان میرسد ، با ما به اشتراک بگذارید.

پیشنهادات ما

عوامل خجالتی شدن کودکان (بخش دوم)
Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده

نظر شما