ترفندهایی برای زندگی ( قسمت اول )

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ١۶ آبان ١۳۹۶ 29

ترفندهایی برای زندگی  ( قسمت اول )

زندگی پر از استرس است و هر روز ما را با چالش هایی رو به رو میکند که تا مرز عصبانیت پیش میرویم. اما اتفاق های کوچکی که انتظار داریم زود انجام شود در بعضی مواقع بر عکس اتفاق میفتد. مانند وقتی که میخواهیم در یک شیشه مربا را باز کنیم ولی آنقدر سفت و محکم است که ما را منصرف میکند. در این مقاله ترفند هایی را به شما آموزش میدهیم که زندگی را ساده تر میکند .


7 ترفند ساده برای ساده تر کردن کارهای روزمره


1.نگه داری صحیح از موز در یخچال

زمانی که مهمان دارید و موز زیادی خریداری میکنید اما مصرف نمیشود، بعد از چند روز در یخچال تغییر رنگ میدهد و سیاه میشود. چه باید کرد؟ سر موز ها را درون نایلکس ( سلفون ) بپبچبد. این گونه مدت زیادی موزها سالم میمانند.
2.سیم شارژر یا هندزفری

بسیار پیش آمده که سیم شارژر موبایل یا هندزفری موبایل به هم میپیچد و گره میخورد به این صورت استفاده از آن طول میکشد. چه باید کرد؟ سیم را به دور یک خودکار یا تیوپ نازک بپیچید و بگذارید مدتی بماند یا به دور آن سشوار بگیرید تا شکل بگیرد. به این ترتیب مانند سیم تلفن میشود و دیگر گره نمیخورد.
3.خوش بو کردن خانه

اگر به بوی قهوه و چای علاقه مندید و میخواهید خانه بوی خوبی بگیرد ، کاسه ای را پر از قهوه یا یک ماده طبیعی بودار (گل خشک ، چای و ... ) کنید و در وسط آن ها یک شنع کوچک قرار دهید. به این ترتیب هم خانه بوی خوبی میگیرد هم از مواد شیمیایی که مضر است استفاده نکرده اید.
4.چسب ها

زمانی که از چسب ها ی نواری استفاده میکنید ، برای کار بعدی ، چسب ها به هم میچسبد و امکان استفاده از آن به طول می انجامد. چه باید کرد؟ زمانی که کارتان با چسب تمام شد ، سر استفاده شده را به یک گیره کاغذ بچسبانید.
5.تمیز کردن صفحه کلید (keyboard)

اگر ازپوشش صفحه کلید یا تمیز کننده کامپیوتر استفاده میکنید ، در این مورد مشکلی ندارید اما تمیز کردن صفحه کلید بسیار سخت و زمان بر است زیرا گرد و خاک و ذرات ریز آشغال بین کلید ها قرار دارد . چه باید کرد؟ یک sticker یا کاغذ یادداشت چسب دار را از طرف چسبش بین کلید ها قرار دهید تا بین کلید ها تمیز شوند.
6.تمیز کردن چوب ها

زمانی که چوب ها ضربه میخورند به سرعت تفییر رنگ میدهند و سفید میشوند. مانند پایه ها و دسته های مبل ، تخت خواب های چوبی و میز و صندلی. چه باید کرد؟ با یک گردو این مشکل حل میشود. گردو را روی سطح چوب و در جاهایی که ضربه دیده است حرکت دهید. مشاهده میکنید که چوب ترمیم و تمیز میشود.
7.آینه حمام

آینه حمام را با مواد ضد عفونی کننده تمیز کنید تا هیچ موقع بخار نگیرد. با این کار هم آینه را تمیز کرده اید هم دیگر بخار روی آینه شما را اذیت نمیکند.

لطفا اگر پیشنهاد دیگری در هر کدام از بخش ها به ذهنتان میرسد ، با ما به اشتراک بگذارید.

پیشنهادات ما

چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
5
10 مواد غذایی غنی در ویتامینk (ویتامین کا)
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)

نظر شما