تم های تولد کودکان

نام نویسنده : شبکه حرفه ای کسب و کار ویکیوز         ۰۲ اسفند ١۳۹۶ 2

تم های تولد کودکان

تم های تولد کودکان

امروزه جشن ها و مراسم ها عمدتا در قالب هاو تم های مشخصی برگزار می شود. با مجموعه مقالات هپی لند همراه باشید تا تمام نکات مربوط به جشن ها را به شما آموزش دهیم و شما را از ابتدا تا انتهای برگزاری جشن ها و مراسم هایتان همراهی کنیم. 

در این مقاله قصد داریم تا شما را با چند نکته مهم در برگزاری جشن تولد کوکان آشنا کنیم.

تم تولد کودک:

اگر به دنبال سوپرایز کردن فرزند دلبندتان هستید و یا در میان اعضای فامیل و خانواده خود پسر بچه ای شیرین و بانمک و یا دختر بچه ای ناز و خوش صحبت دارید که جشن تولدش نزدیک است و به دنبال خوشحال کردن او هستید، بهتر است از این نکات در برگزاری جشن تولدش استفاده کنید تا خاطره ای خوش و به یاد ماندنی را در ذهن او به جای بگذارید و حتم داشته باشید در سنین بزرگسالی هرگز این روز زیبا را از یاد نخواهد برد.

رنگ مورد علاقه کودک:

اصلا مهم نیست که کودکی که به دنبال برگزاری جشن تولدش هستید پسر است یا دختر. به یاد داشته باشید که این جشن تولد برای او و به خاطر شاد کردن دل کوچکش تدارک دیده شده است، پس حرف و حدیث اقوام و آشنایان را فراموش کرده و به دنبال تهیه کردن آنچه که وی را خوشحال میکند و مطابق با سلیقه اش است، باشید. اول از همه به یاد بیاورید که او چه رنگی را بیش از همه دوست دارد و از دیدن حجم زیادی از وسایل مانند،بادکنک ، ریسه پرچمی، شمع، کلاه تولد و حتی عروسک هایی به چه رنگ کاملا ذوق زده می شود.
شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک:

زمانی که رنگ مورد علاقه کودک را دریافتید کار بسیار آسان تر از آنچه که تصورش را دارید پیش خواهد رفت. همه ما میدانیم که فرزند دلبندمان یا شیرین ترین بچه فامیل از چه شخصیت کارتونی بیش از بقیه لذت میبرد و تمام کارتون ها، لباس ها و نقاشی هایش را با ذوق و سلیقه جمع آوری میکند. به این ترتیب می توانید در این جشن تولد به هنگام انتخاب کیک، بادکنک، کاغذ نواری ها، بشقاب و لیوان، تاپر روی کیک و خیلی از موارد تزئینی دیگر در انتخاب خود مطمئن تر از قبل پیش رفته و همه چیز را مطابق سلیقه کودک تهیه نمایید.

کارت دعوت:

بعد از آنکه رنگ و شخصیت کارتونی مورد علاقه کودک را انتخاب کردید تقریبا تم تولد مشخص شده است و از این مرحله به بعد همه چیز به سلیقه و انتخاب شما شکل می گیرد. اولین قدم در این مرحله از کار انتخاب یک کارت دعوت فوق العاده هیجان انگیز برای این جشن تولد است.

کلاه تولد:

این مورد را جدی بگیرید!! برخی از افراد به قدری بر روی خوشحال کردن فرزند خود متمرکز هستند که به همان اندازه ای که دل کودک خود را شاد میکنند باعث شکسته شدن دل بقیه کودکان حاضر در میهمانی می شوند. فراموش نکنید بچه هایی که به جشن تولد فرزند شما می آیند مانند فرزند شما دل کودکانه ای دارند و ممکن است بی توجهی به آنها باعث آزرده خاطر شدنشان شود. بنابراین زمانی که به دنبال خرید وسایل تولد هستید آن ها را از یاد نبرید. کلاه تولد از آن دسته از وسایلی است که کودکان با آن احساس تاج پادشاهی را تجربه می کنند. اما از آنجایی که این جشن متعلق به فرزند شماست خاص ترین و با شکوه ترین کلاه تولد را برای فرزند خود انتخاب کنید و برای بقیه کودکان نیز حتما کلاه های یکدستی که زیبایی قابل توجهی دارند تدارک ببینید.

استوانه کاغذ پران (بمب شادی) یا اسپری های شادی:

در این مورد میتوانید با توجه به شناختی که از مهمان ها، فرزند دلبندتان و همچنین سلیقه خود دارید، رفتار کنید. کاغذ پاچ ها یا اسپر های شادی در تمامی فروشگاه های ملزومات جشن موجود است. البته به راحتی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هپی لند در هزینه های مالی و زمانی صرفه جویی کنید.


استند کاپ کیک:

از این مرحله به بعد در اصل جز آیتم های اصلی یک جشن تولد تم دار نمی باشد اما می توانید برای پر شور و شوق تر جلوه دادن مراسم خود از این موارد نیز استفاده نمایید. استند کاپ کیک می بایست در رنگ بندی مطابق با رنگ اصلی تم تولد باشد و می توانید در آن از نقش و نگار های مربوط به کارتون مورد علاقه کودک استفاده نمایید.

با هپی لند همراه باشید تا جشن ها و مراسم های به یادماندنی را در آلبوم خاطرات خود به جای بگذارید. در مجموعه مقالات هپی لند به شما آموزش خواهیم داد که چطور می توانید جشن تولدی شاد و به یاد ماندنی را با برنامه ریزی برای مهمانان خود ایجاد نمایید و یا اینکه چه تم هایی مناسب جشن های فارغ التحصیلی و یا موارد این چنینی می باشد.


پیشنهادات ما

Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز
Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)

نظر شما