جوانترین افراد موفق در جهان

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۳۰ آبان ١۳۹۶ 1

جوانترین افراد موفق در جهان

مغز ما یک ماشین سازنده فکر و ایده است اما فقط تعداد کمی از این ماشین استفاده میکنند. با گسترش تکنولوژی و دنیای اینترنت فرصت برای عملی کردن این ایده ها چند برابر آسان تر شده است. فقط کافی است کمی خلاقیت داشته باشید. بر اساس مطالعاتی که در سال 2015 در امریکا انجام شد ، 14 درصد شغل های پر در آمد توسط یک نفر اداره میشود. بیشتر این افراد جئان هستند و از یک ایده کوچک شروع کرده اند اما خلاء این ایده در جامعه احساس شده که به موفقیت تبدیل شده است.

در تمامی زمان هایی که از کار فارغ هستیم و به فکر فرو میرویم مانند رانندگی و در ترافیک ماندن یا شرکت در یک جلسه یا کنفرانس خسته کننده ، هجوم ایده ها به مغز را حس میکنیم. اما بلافاصله ایده ها را رد میکنیم به دلایل مختلفی مانند زیادی جوان یا پیر بودن . اما باید بدانیم که در هر سنی که هستیم ، ایده ها را جدی بگیریم و به دنبال به حقیقت پیوستن آن باشیم. امروزه امکانات زیادی وجود دارد که به پیشرفت ما کمک کند. هیچ موقع برای موفقیت دیر یا زود نیست. خیلی از افراد هستند که با داشتن دانش ابتدایی اما اصلی خود به این موفقیت زودتر از حد تصور رسیده اند که به معرفی برخی از آنان میپردازیم.

جوانترین افراد موفق و ثروتمند جهان


1.مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg)

زمانی که صحبت از موفقترین افراد در 2 دهه اخیر میشود مارک زاکربرگ در صدر لیست قرار میگیرد. مارک زاکربرگ 19 ساله با ساختن فیسبوک به عنوان بهترین شبکه اجتماعی تا کنون شناخته شده است. امروزه فیسبوک با گسترش روز افزون خود صدها کارمند و بیش از 61 میلیارد دلار ارزش دارد و به یک کمپانی بسیار بزرگ تبدیل شده است.
2.متیو مالنوگ (Matthew Mullenweg)

در سال 2005 متیو کمپانی را تاسیس کرد که بعد ها وردپرس را به وجود آورد در حالی که حتی 20 سالش هم نبود. همانطور که میدانید وردپرس یک برنامه مدیریت محتوا میباشد. هر کسی با کمی آموزش میتواند از آن استفاده کند. این برنامه به شما کمک میکند که بدون دانش کدنویسی بتوانید یک سایت مختص خودتان داشته باشید. متیو با ساختن وردپرس طوفانی در دنیای اینترنت بر پا کرد. امروزه وردپرس بیش از 40 میلیون دلار ارزش دارد.
3.بلیک راس (Blake ross)

شاید این اسم برای شما نا آشنا باشد اما کار او برای شما بسیار آشنا است. بلیک راس سازنده مرورگر Mozilla fireFox میباشد. زمانی که بیشتر مردم با مرورگرها مشکل داشتند ، بلیک فایر فاکس را ساخت و تنها 19 سال داشت. از فایر فاکس بر روی سیستم عامل های مختلف میتوان استفاده کرد.
4.دیوید کارپ (david karp)

دیوید کارپ خالق وبسایت tumblr میباشد. وی در سال 2007 که تنها 21 سال سن داشت این وبسایت وبلاگ بیس را ساخت. امروزه این سایت متعلق به کمپانی یاهو میباشد و ارزش آن بیش از 200 میلیون دلار برآورد میشود. حالا tumblr به یک شبکه اجتماعی پر طرفدار تبدیل شده است و رتبه آن 23 در آمریکا میباشد.
5.فرسر دورتی (fraser doherty)

فرسر خالق کمپانی سوپر جم میباشد که تولید کننده مربا میباشد. فرسر از 14 سالگی به این کار پرداخته است. درست کردن مربا را از مادر بزرگ خود یاد گرفته و از همان 14 سالگی مرباهایی که با دست خود درست میکرد را به مغازه های مختلف میفروخت. کم کم به دلیل طعم خوب مرباها معروف شد و کمپانی خود را دایر کرد که امروزه بیش از 2 میلیون دلار ارزش دارد.
اگر شما هم فردی را میشناسید که جوان و موفق است ، به ما معرفی کنید و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پیشنهادات ما

Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)
Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)
4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا
چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن
Photo 2017 08 14 15 59 19
ساخت وسایل کاربردی با شلوار لی

نظر شما