حمام آفتاب در تابستان (قسمت دوم) :

نام نویسنده : ایمان قادری         ١۷ مرداد ١۳۹۶ 1

حمام آفتاب در تابستان (قسمت دوم) :

حمام آفتاب در تابستان

در قسمت قبلی (حمام آفتاب در تابستان)گفتیم که در صورتی که به هر نحوی مایل به گرفتن حمام آفتاب هستید و با توجه به خطرات و عوارض آن اما می خواهید که این کار را انجام دهید، بهتر است چه نکاتی را رعایت کنید . در این مقاله و در ادامه بحث قبلی به سراغ پوست بدن رفته و شما را تا رسیدن به رنگ دلخواهتان همراهی می کنیگفتیم که در صورتی که به هر نحوی مایل به گرفتن حمام آفتاب هستید و با توجه به خطرات و عوارض آن اما می خواهید که این کار را انجام دهید، بهتر است چه نکاتی را رعایت کنید . در این مقاله و در ادامه بحث قبلی به سراغ پوست بدن رفته و شما را تا رسیدن به رنگ دلخواهتان همراهی می کنیم.
و اما نوبتی هم که باشد نوبت خود پوست بدن است که اصلا قصد شما از حمام آفتاب تیره تر شدن رنگ آن بوده است. هرگز تصور نکنید که اگر با پوست خشک به زیر آفتاب بروید نتیجه بهتر و مطلوب تری خواهید گرفت. این عمل شما خداحافظی رسمی با سلامت پوستتان است. آفتاب سوختگی، ایجاد لکه هایی که رفتن آن ها بسیار زمان بر است و هزاران مشکل دیگر که شما را از زیر آفتاب رفتن تا ابد پشیمان خواهد کرد و با دردسر هایی زیادی مواجهتان می کند.  
حمام آفتاب
برای استفاده از حمام آفتاب بهتر است از با کیفیت ترین و بهترین روغن های پوست که مخصوص آفتاب گرفتن تهیه و تولید شده اند استفاده کنید هر 5 دقیقه یکبار حتما و حتما پوست خود را توسط آبپاش مخصوص حمام آفتاب خیس کنید و در مصرف روغن به هیچ وجه صرفه جویی نکنید چون اکنون که تصمیم به تغییر رنگ پوستتان در این تابستان گرفته اید پس بهتر است تمام شرایط را برای یک آفتاب گرفتن ایمن مهیا سازید تا خاطره تلخی از تابستان برای خود نسازید.  
به عنوان نکته آخر حتما به خاطر داشته باشید قبل از آن که به حمام آفتاب بروید رنگ و نوع پوست خود را از نمودار های موجود در دارو خانه ها و یا اینترنت پیدا کرده و از ویژگی های نوع پوست خود آگاه شوید و به این ترتیب می توانید دریابید که پوستتان تا چه حد حساس است و بهتر است هر چند دقیقه یکبار به پشت بچرخید و جا به جا شوید تا هم رنگ دلخواه خود را به دست آورید و هم آسیب جدی به پوست خود نزنید.
پس از اتمام حمام آفتاب از لوسیون های بعد از آفتاب یا روغن بچه استفاده کنید و هرگز اجازه ندهید پوستتان خشک بماند وگرنه ترک های حاصل از خشک شدن بر روی پوستتان ظاهر شده و به دنبال آن باید منتظر پوست اندازی کامل خود باشید که این مورد علاوه بر آن که ظاهر زیبایی ندارد با درد و سوزش فراوانی همراه است و خطرات بسیار زیادی را به دنبال دارد و ممکن است در نهایت مجبور به مراجعه به پزشک شوید.
تابستان خوبی را برای شما آرزومندیم. پیشنهادات ما

8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
2
چگونه " نه " بگوییم
علم روانشناسی چیست؟
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی

نظر شما