دیابت را در خانه درمان کنید (قسمت اول)

نام نویسنده : شبکه حرفه ای کسب و کار ویکیوز         ۲۸ فروردین ١۳۹۷ 1

دیابت را در خانه درمان کنید (قسمت اول)

دیابت را در خانه درمان کنید (قسمت اول)

امروز قصد داریم شما را با راه و روش های درمان دیابت در منزل آشنا کنیم. با این هشت راه درمانی به راحتی می توانید دیابت را در منزل کنترل کرده و در بهبودی آن سرعت بخشید.

با ما همراه باشید...


1. درمان دیابت به وسیله سیاه دانه

سیاه دانه مصارف گوناگونی دارد، می توانید آن را از عطاری ها تهیه کرده و در درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار دهید. اما در زمینه دیابت بهتر است بدانید که با معجزه ای رو به رو هستید که می تواند در تسریع بهبودی و یا پیشگیری از این بیماری به شدت موثر واقع شود. برای استفاده از روش سیاه دانه می توانید به مدت یک هفته، از روغن سیاه دانه به مقدار 6 قاشق چای خوری میل نمایید. می توانید برای نظم دادن به این روش درمانی، این مقدار را به سه قسمت در روز تقسیم نمایید. به این صورت که 2 قاشق چای خوری روغن سیاه دانه را در صبح و 2 قاشق دیگر را در بعد از ظهر یا شب میل نمایید. به خاطر داشته باشید که مصرف مقدار زیادی آب در هنگام صبح می تواند این روش درمانی را موثر تر سازد. همچنین می توانید به مدت 10 روز روغن سیاه دانه را به سراسر بدن خود بمالید.

2. درمان دیابت به وسیله برگ انجیر

به جرات می توان برگ انجیر را بهترین روش درمان دیابت دانست. هرچند که بهتر است بدانید در مواردی چون درمان برونشیت، زگیل تناسلی، سیروز کبدی و فشار خون بالا نیز از برگ انجیر استفاده می شود. بیمار دیابتی به هنگام استفاده از برگ انجیر به میزان مصرف کمتری انسولین نیازمند است. روش استفاده از برگ انجیر در درمان دیابت به این صورت است که بیمار می بایست آن را به صورت ناشتا و بعضا به همراه صبحانه میل نماید.


3. درمان دیابت به وسیه شنبلیله

شنبلیله را می توانید به میزان 5 الی 30 گرم با هر وعده غذا میل نمایید و یا به طور کلی 90 گرم در روز به تقسیم بندی دلخواه خود در منوی غذاییتان قرار دهید. توجه داشته باشید در استفاده از این روش درمانی هرگز بیش از 100 گرم در روز شنبلیله را در وعده های غذایی خود نگنجانید چرا که ممکن است شما را با ناراحتی های معده و عوارض جانبی آن همچون حالت تهوع مواجه نماید. شنبلیله را در زمان مصرف داروهای دیگر نباید استفاده کرد. بنابراین حداقل دو ساعت قبل از مصرف شنبلیله و یک ساعت بعد از مصرف آن نباید از داروی خاصی استفاده کرد.


امیدواریم از مطالعه قسمت اول "دیابت را در خانه درمان کنید" لذت برده باشید. با ما در ادامه این مقالات همراه باشید تا سلامتی کامل خود را همواره حفظ نمایید.


پیشنهادات ما

Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)

نظر شما