رازهای افزایش ماندگاری رنگ مو - 2

نام نویسنده : ایمان قادری         ۲۶ اسفند ١۳۹۵ 3

رازهای افزایش ماندگاری رنگ مو - 2

از اینکه با مقالات بخش زیبایی و سلامت در بانک مقالات ویکیوز همراه ما هستید، از همراهی شما سپاسگزاریم و امیدواریم که مطالب این بخش برای شما مفید بوده و مورد رضایت و توجه شما واقع شود.

در مطلب گذشته راهکارهایی برای افزایش ماندگاری رنگ مو، ارائه دادیم و 3 راز برای افزایش ماندگاری رنگ بر روی موها به شما توصیه کردیم. در این مطلب، به ادامه رازهای زیبا نگه داشتن رنگ موها میپردازیم.

رازهای افزایش ماندگاری رنگ مو

راز چهارم : دوری از گرما یا سرمای بیش از حد

یکی از متخصصان رنگ مو معتقد است که برای شستشوی موهای خود نباید از آب خیلی گرم یا خیلی سرد استفاده کرد، زیرا باعث آسیب رساندن به بافت موها و البته کوتاه تر شدن عمر رنگ بر روی موهایتان می شود. لذا بهتر است که برای شستشوی موهای خود از آب ولرم استفاده کنید، تا رنگ موهایتان دوام بیشتری داشته باشد و در پایان نیز از آب خنک استفاده کنید و با آب خنک موهای خود را آبکشی کنید تا رنگ موهایتان جلای بیشتری پیدا کند که این کار موجب درخشندگی موهای شما می شود.

راز پنجم : کارهایی برای تثبیت رنگ بر روی موها انجام دهید

شما هر چه بیشتر موهای خود را رنگ کرده باشید و پس از آن نیز از سشوار استفاده کرده باشید، موهای شما مواد مغذی بیشتری از دست داده اند، به همین دلیل در این شرایط استفاده از یک نرم کننده  و شامپو مناسب برای بازیابی مواد مغذی از دست رفته موهایتان به شما کمک زیادی خواهد کرد.


افزایش ماندگاری رنگ مو - بخش دوم


همچنین می توانید با استفاده از انواع روغن های مو، و ماسک مو و محصولات مراقبت از مو نیز به شادابی و حفظ طراوت موهایتان کمک کنید. می توانید روغن مو را بر روی موهایتان بمالید و اجازه دهید شب تا صبح بر روی موهایتان بماند. همانطور که برای طراوت و نرم کنندگی پوست خود، بر روی پوست نرم کننده می مالید یا از محصولات مراقبت از پوست، این حرکت نیز درست همانند همان می باشد و درست مانند استفاده از یک نرم کننده می باشد، که بدین ترتیب با این کار، کیفیت و رنگ موهایتان عمر بیشتری خواهند داشت و دوام بیشتری نیز خواهند یافت.


این مقاله را بخوانید :  رازهای افزایش ماندگاری رنگ مو - 1


راز ششم : جلا بخشیدن به رنگ موها 

راهکارهای افزایش ماندگاری رنگ مو - بخش دوم


کارشناسان معتقد هستند که شما برای اینکه موهای درخشانی داشته باشید، پس از اینکه موهای خود را رنگ کردید، میتوانید با مراجعه به سالن های زیبایی، و جلا دادن به رنگ موهایتان به موهای خود درخشندگی بیشتری ببخشید تا در این صورت عمر رنگ نیز افزایش پیدا کند.

راز هفتم : باید توجه داشت که موها نیز نیازمند ضدآفتاب هستند

موها در مقابل نورخوشید، رنگ خود را تا حدودی از دست می دهند. مثلاً رنگ موی بلوند بر اثر تماس با نور خورشید، به رنگ برنجی تغییر رنگ میدهد. اگر قصد دارید که زمان زیادی در مقابل نور خورشید و در برابر تابش مستقیم آفتاب قرار بگیرید، بهتر است که از محصولاتی که شامل UV هستند، برای مراقبت از موهای خود استفاده کنید.


راهکار های افزایش ماندگاری رنگ مو - بخش دوم


اگر قصد حمام آفتاب گرفتن را دارید یا ساعت های زیادی موهای شما در برابر نور خورشید قرار میگیرند، بهتر است از روغن های مخصوصی که برای درخشان نگه داشتن موهایتان به کار میروند، استفاده کنید.

امیدواریم که از این مطالب استفاده لازم را برده باشید و همیشه موهایی زیبا و درخشان با رنگی زیبا و البته بادوام و البته جلا بخش داشته باشید.


بانک مقالاتپیشنهادات ما

Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)
Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)
Png monoshelf
معرفی شرکت مونوشلف
Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن
4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا

نظر شما