رهایی از چشمان پف کرده

نام نویسنده : شبکه حرفه ای کسب و کار ویکیوز         ۲۷ فروردین ١۳۹۷ 1

رهایی از چشمان پف کرده


رهایی از چشمان پف کرده

برخی از ما گاهی اوقات به ترفندهای آرایش نیاز داریم تا چشم های پف کرده خود را پنهان کنیم، اگر به طور طبیعی چشمان پف کرده ای دارید و یا در شب به طور صحیح خواب آرامی نداشته اید و اکنون با چشمان پف کرده خود مواجه هستید، مطالعه این مقاله و دریافتن برخی از ترفند ها و راه کارها می تواند به شما در برطرف کردن این مشکل کمک شایانی کرده و روز بهتری را برای شما بسازد. وقتی میخواهید چشمهای پف کرده را پنهان کنید می توانید از این راهنمایی های آرایشی فوق العاده استفاده کنید، اما این یک راه حل دائمی نیست با این حال اگر شما می خواهید مدتی از این مسئله دور باشید میتوانید از این ترفندها استفاده کنید.


پنهان کردن چشمان پف کرده با ترفند های آرایشی

چشمان پف کرده با راهنمایی های آرایشی می تواند صاف و زیبا شود، به همین دلیل در اینجا شما را با 4 روش مختلف آرایش آشنا میکنیم تا دیگر نگران این مورد و یا روزهایی که شبش به راحتی نخوابیده اید نباشید. آرایش چشمان پف کرده مسئله ای بسیار کاربردی است که البته به فرم چشمان شما نیز بستگی دارد.

روش اول:

به یاد داشته باشید مژه های زیبا در دلنشینی چشم ها تاثیر بسیار زیادی دارد. داشتن مژه های زیبا یکی از ترفندهای پنهان کردن چشمان پف کرده است، شما می توانید با مقدار کمی ریمل و یا استفاده از فر مژه، مژه های پرپشت و درخشان داشته باشید، و به پنهان کردن چشمان پف کرده خودکمک کنید.


روش دوم:

به یاد داشته باشید چشمان پف کرده به دلیل آنکه درشت تر از حالت معمول و البته غیر طبیعی به نظر میرسند بهتر است با روش ها و ترفند های آرایشی کمی کوچک تر و جمع و جور تر شده و زیبا تر به نظر برسند، هرگز دوره چشم های پف کرده را به صورت سرتاسری مداد چشم یا خط چشم نکشید چرا که با این کار تاکید بیشتری بر روی پف کردگی خواهید داشت. سعی کنید از خطوط پر رنگ و تیز اجتناب کنید، با یک سایه چشم تیره و البته نه مشکی، قسمت بیرونی پشت پلک بالای خود را کمی تیره کنید. برای این کار میتوانید از رنگ های خاکستری، طوسی و قهوه ای تیره استفاده کنید. باقی مانده سایه روی فرچه خود را بر روی گوشه بیرونی پلک پایین خود بکشید اینگونه شما گوشه های چشم ها را جمع تر نشان می دهید.روش سوم:

به عنوان روش سوم می توانید کاری کنید که قسمت گودی زیر چشمان شما کمی برق بزند و به این ترتیب حواس مخاطب زمانی که به شما نگاه میکند به براق بودن زیر چشمانتان جمع شده و توجی به درشت یو پف کردگی چشمان شما نخواهد داشت.

به این ترتیب شما تنها با یک سایه درخشان می توانید معجزه کنید. برای این کار براق کردن زیر چشم ها با یک مقدار سایه طلایی، نقره و یا صدفی اکلیل دار می تواند به شما در این مسیر بسیار کمک کند.

روش چهارم:

اگر چشمان پف کرده دارید لطفا از داشتن ابروهای نازک و کشیده اجتناب کنید! در این مورد تنها ابروهای ضخیم می تواند شما را از شر چشمان پف کرده خلاص کند. با این کار فضای فوقانی چهره خود را کمی بسته تر و گرفته تر نشان میدهید و این از درشتی و غیر طبیعی بودن چشمان شما جلوگیری میکند.


پنهان کردن چشمان پف کرده بدون آرایش

اما پس از ترفند و جادوهای آرایشگری، اگر بخواهیم در روش پنجم شما را با یک راه درمانی آشنا کنیم، بهترین پیشنهاد استفاده از ویتامین K می باشد. در این مورد میتوان از خیار استفاده کرد. می توانید برای این کار از مرطوب کننده ها و یا کرم های دور چشم که دارای ویتامین K هستند استفاده نمایید. همچنین می توانید از ماسک های خیار خانگی نیز استفاده کرده و در نهایت می توانید حلقه های خیار را بر روی چشمان خود نگه دارید و مدت زمانی را صبر کنید تا چشم ها آرامش گرفته و این کار را هرشب یا چندین بار در هفته انجام دهید.برخی از مواردی که می بایست در رژیم غذایی خود رعایت کنید:

کاهش نمک در رژیم غذایی

نوشیدن مایعات فراوان برای جلوگیری از کم آبی بدن

استفاده از قطره های چشم برای ورم ناشی از آلرژی ها

استفاده از کیسه های چای سرد یا برش های خیار روی چشم های بستهاستفاده از یخ های فشرده هنگامی که چشم های شما متورم می شوداستفاده از آب سرد برای شستشوی چشمان و صورت خود

خواب و استراحت کافی

استفاده از کرم هایی که مخصوص اطراف چشم طراحی شده اند

خوردن غذاهای غنی از پتاسیم


امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما پر فایده بوده باشد.


پیشنهادات ما

Photo 2017 08 14 15 59 19
ساخت وسایل کاربردی با شلوار لی
Arc cabbage
منوی بازگشت به مدرسه ( میکس ژامبون و کلم )
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن
Png monoshelf
معرفی شرکت مونوشلف
4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا

نظر شما