سالاد لوبیای مکزیکی

نام نویسنده : شبکه حرفه ای کسب و کار ویکیوز         ١۹ فروردین ١۳۹۷ 1

سالاد لوبیای مکزیکی

سالاد لوبیای مکزیکی

سالادی با رنگها و طعمهای مختلف که میتواند در هر سنی و با هر سلیقه ای شما را شگفت زده کند. طرز تهیه سالاد لوبیای مکزیکی بسیار ساده و سریع و طعم آن بسیار لذیذ است و کمی تند میباشد ( اسپایسی ) و می توانید آن را با انواع غذاها مصرف کرده و همچنین میتواند به عنوان یک میان وعده خوشمزه و مفرح برای شما و عزیزانتان لحظات زیبایی را رقم بزند.



مواد لازم برای تهیه سالاد لوبیای مکزیکی

• لوبیا: به مقدار لازم

• فلفل دلمه ای: به مقدار لازم

• ذرت یخ زده: به مقدار لازم

• پیاز قرمز: 1 عدد

• روغن زیتون: به مقدار لازم

سرکه قرمز( یا سرکه بالزامیک): به مقدار لازم

آبلیمو: به مقدار لازم

• لیموی تازه: 1 عدد

• فلفل سیاه: به مقدار لازم

• شکر: به مقدار لازم

• نمک: به مقدار لازم



طرز تهیه سالاد لوبیای مکزیکی

برای شروع ابتدا در یک کاسه بزرگ ، لوبیا ، فلفل دلمه ای ، ذرت یخ زده و پیاز قرمز را به مقدار لازم و با توجه به سلیقه و ذائقه خودتان به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید.از ذرت یخ زده به این دلیل استفاده میشود که این سالاد باید بصورت سرد و کاملا خنک مصرف شود.

سپس یک کاسه کوچک بر میداریم، روغن زیتون را درون آن ریخته، سرکه قرمز ( از سرکه های بالزامیک هم میتوانید استفاده کنید)را به آرامی اضافه نمایید و هم بزیند.سپس مقداری آبلیمو به آن اضافه کرده و به خوبی هم بزنید. حال کمی شکر به آن اضافه کرده و این بار کمی آب لیموی تازه به سالادمان افزوده وپس از آن نمک و فلفل سیاه را به مقدار دلخواه با ترکیب بدست آمده مخلوط میکنیم. ،همچنین افزودن سیر ، پیاز و زیره میتواند با توجه به ذائقه شما به مقدار دلخواه اضافه گردد . توجه داشته باشید در صورت استفاده زیاد از سیر و پیاز ، کودکان ممکن است از تندی طعم سیر و پیاز این سالاد خوششان نیاید. حال محتویات دو کاسه را با یکدیگر مخلوط کرده ودر مرحله بعد به مقدار دلخواه روغن زیتون روی آن ریخته و خوب هم بزنید. هم اینک سالاد لوبیای مکزیکی شما کاملا آماده مصرف می باشد. توجه داشته باشید که مصرف این سالاد باید بصورت کاملا سرد باشد و همچنین بهتر است بدانید که این سالاد با انواع غذاهای دریایی ( اعم از انواع ماهی و میگو و...) و همچنین سس فرانسوی و سس فلفل بسیار لذیذ خواهد شد. در صورت تمایل میتوانید کمی سس سالادی شوید لیمو به آن اضافه کرده و از طعم رویایی این سالاد لذت ببرید.



پیشنهادات ما

Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)
Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)
2
چگونه " نه " بگوییم
Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی

نظر شما