طرز تهیه سالاد اسفناج و فلفل قرمز

نام نویسنده : ایمان قادری         ۰۸ مرداد ١۳۹۶ 1

طرز تهیه سالاد اسفناج و فلفل قرمز

سالاد بسیار ساده اسفناج و فلفل قرمز

این نوع سالاد اسفناج و فلفل قرمز به طرز بسیار عجیبی لذیذ و در عین حال ساده است. درست کردن آن از شما زمان زیادی نمی گیرد و البته رنگ و طعم آن مورد پسند کودکان دلبندتان نیز خواهد بود. این سالاد با هر نوع غذایی قابل سرو است و با خیال راحت می توانید سفره خود را توسط آن رنگین تر جلوه کنید.

بیایید با هم نگاهی به مواد اولیه لازم برای تهیه این سالاد اسفناج و فلفل قرمز بیندازیم و از آماده بودن تمامی مواد پیش از آن که دست به کار شویم اطمینان خاطر حاصل کنیم. 

مواد لازم برای تهیه سالاد اسفناج و فلفل قرمز :

اسفناج با برگ های کوچک : 170 گرم

فلفل دلمه ای قرمز رنگ : 1 عدد خرد یا خلالی شود 
پنیر پارمسان : یک دوم پیمانه 
روغن زیتون : یک چهارم پیمانه 
سرکه سفید : یک چهارم پیمانه 
طرز تهیه سالاد اسفناج و فلفل قرمز

بسیار عالی وقت را نکشیم و به سراغ آماده کردن سالاد لذیذ و دوست داشتنی اسفناج و فلفل قرمز برویم. منتها پیش از آن توجه داشته باشید که مدت زمان لازم برای تهیه این سالاد اسفناج و فلفل قرمز 15 دقیقه می باشد.

کاسه بزرگی را برداشته و برگ های کوچک اسفناج را به همراه فلفل قرمز ها و همینطور پنیر پارمسان در آن مخلوط کنید. علت آن که اصرار داریم از اسفناج هایی با برگ های کوچک استفاده کنید طعم و رنگ و قابل خوردن بودن آن هاست. اسفناج با برگ های بزرگ گاهی طعمی دارد که همه افراد قادر به میل کردن آن نیستند به علاوه برای آن که بتوانیم به راحتی آن را با چنگاه یا قاشق میل کنیم می بایست خرد شوند و چاقو زدن به اسفناح علاون بر آن که از خاصیت اسفناج می کاهد سبب می شود سالادی با قطعات نا مرتب و بی نظم داشته باشید.  
کاسه کوچک دیگری بردارید و روغن زیتون را به همراه سرکه سفید در آن به خوبی مخلوط کنید. اکنون می توانید این مخلوط سرکه و روغن زیتون را بر روی میکس اسفناج ها و فلفل قرمز ها ریخته و به خوبی توسط قاشق چوبی بدون آن که برگ های اسفناج را له کنید آن را هم بزنید. برای این سالاد اجازه دهید نمک و فلفل را مهمانان به آن اضافه نمایند چرا که بسیار سالاد سلیقه ای می باشد و لازم است افراد به آن میزان که تمایل دارند به آن نمک و فلفل اضافه کنند. 
سالاد اسفناج و فلفل قرمز شما آماده است.
 نوش جان! 


پیشنهادات ما

چگونه میتوان هوش مصنوعی بهتری ارائه کرد
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)

نظر شما