طرز تهیه سوپ پنیر بروکلی

نام نویسنده : ایمان قادری         ۲۷ شهریور ١۳۹۶ 1

طرز تهیه سوپ پنیر بروکلی

سوپ پنیر بروکلی

این یک سوپ بسیار عالی و بسیار بسیار غلیظ و خامه ای است که به عنوان یک پیش غذا و یا حتی یک نهار کامل برای افرادی که در رژیم غذایی به سر می برند می تواند مورد استفاده قرار گیرد. پیش از آن که به سراغ مواد اولیه لازم برای تهیه این سوپ پنیر بروکلی برویم و یا صحبتی از طرز تهیه آن به میان آوریم لازم است مثل همیشه این نکته را یاداور شویم که هر آنچه که به نظرتان غذای شما را دلپذیر تر و دوست داشتنی تر می کند و از نظر مزه و طعم و یا حتی ارزش های غذایی با سایر مواد اولیه شما مغایرتی ندارد می تواند جز مواد اولیه لازم برای تهیه منوی مورد نظر شما استفاده شود، به عنوان مثال اگر در مواد اولیه این سوپ پنیر بروکلی، قارچ و پیاز اضافه کنیم طعمی بی نظیر و دلپذیر به دست می آید که مزه آن برای همیشه در خاطره ها ماندگار خواهد شد. پس از سلیقه خود استفاده کنید و در تهیه غذاهایی که در این مقالات به شما آموزش می دهیم خلاقیت هایی به کار برده و آن ها را با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

و اما نوبت می رسد به آماده سازی مواد اولیه لازم برای تهیه این سوپ پنیر بروکلی لذیذ و منحصر به فرد

مواد مورد نیاز برای تهیه سوپ پنیر بروکلی

کره : یک دوم پیمانه

پیاز خرد شده : 1 عدد

بروکلی خرد شده یخ زده : 454 گرم

آب مرغ : 412 گرم

پنیر ولوتا (velveta)درصورتی که نتوانستید این پنیر را در محجل زندگی خود پیدا کنید می توانید به جای آن از پنیر چدار استفاده کنید : 454 گرم به مکعب های کوچک خرد شود

شیر : 2 پیمانه

پودر سیر : 1 قاشق غذاخوری

نشاسته ذرت : دو سوم پیمانه

آب : 1 پیمانه

سوپ پنیر بروکلی


طرز تهیه سوپ پنیر بروکلی

پس از آن که از وجود تمامی مواد اولیه لازم برای تهیه سوپ پنیر بروکلی خود در منزل مطمئن شدید بهتر است بدانید شما تنها 10 دقیقه زمان برای آماده سازی این مواد به ابعاد مورد نظر زمان لازم دارید و پس از آن می بایست حدود 30 دقیقه وقت برای پخت و پز سوپ پنیر بروکلی زمان بگذارید.

قابلمه بزرگی را آماده کنید. آن را بر روی شعله متوسط بگذاید و کره را درون آن آب کنید. پیاز ها را درون کره آب شده ریخته و تفت دهید تا طلایی و سفت شوند. سپس بروکلی ها را به آن اضافه کنید و آب مرغ را طوری درون قابلمه بریزید که روی مواد شما را بپوشاند. به مدت 10 الی 15 دقیقه عمل پختن را ادامه دهید تا بروکلی ها بپزد و نرم شود. اکنون شعله را کم کنید.

حال نوبت آن است که مکعب های پنیر را به مواد درون قالبمه اضافه کنید و اجازه دهید در حرارت قابلمه آب شوند. سپس شیر و سیر را به محتویات درون قابلمه اضافه کنید.

کاسه کوچکی بردارید و نشاسته ذرت را درون آن ریخته و توسط آب سعی کنید آن را رقیق کرده و در آب حل کنید. سپس محلول به دست آمده را درون قابلمه ریخته و عمل پختن را تا زمانی که سوپ شما سفت و غلیظ شود ادامه دهید.

سوپ پنیر بروکلی شما آماده است. می توانید در کنار خانواده از میل کردن آن لذت ببرید. نوش جان!


پیشنهادات ما

Png monoshelf
معرفی شرکت مونوشلف
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر

نظر شما