عوامل موفقیت در زندگی

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ۲۰ آبان ١۳۹۶ 1

عوامل موفقیت در زندگی

در سراسر جهان هزاران کتاب درباره موفقیت در زندگی و کمک به داشتن زندگی بهتر وجود دارد. خواندن این کتاب ها خالی از لطف نیست اما بیشتر این کتاب ها با گذشت زمان تبدیل به کلیشه میشوند. انجام دادن راه کار هایی که در این کتاب ها نوشته شده است، نیاز به تمرکز ، تمرین و گذاشتن وقت فراوانی دارند. به این دلایل است که این کتاب ها به زودی خسته کننده و کلیشه ای میشوند. در این مقاله به شما راه کار هایی را پیشنهاد میدهیم که با وجود آسان بودن ، کیفیت زندگی شما را تا حدود زیادی بالا میبرند.

راه کار هایی ساده برای بالا بردن سطح کیفیت زندگی


-سر قولتان بمانید !!

ممکن است شما در یک زمان خاص قول هایی به دیگران داده باشید. انجام دادن آن ها بسیار مهم است. اما قول هایی که به خودتان دادید و عهدهایی که با خودتان بستید ، صد چندان مهمتر از قول هایی است که دیگران داده اید. قول هایی که به خودتان دادید، بر اساس تصمیماتی است که در طول زندگی برای شما پیش آمده است. مهم نیست این قول ها تا چه حد بزرگ ، سخت یا پیچیده باشد. مهم این است که تا آخرین لحظه به قولتان پایبند باشید. این موضوع باعث میشود که در تصمیمات مهمی که باید برای زندگیتان بگیرید ، مصصم تر باشید. این موضوع باعث قویتر شدن اراده شما میشود و یا میگیرید که چگونه به دیگران نه بگویید.


بخوانید : چگونه نه بگوییم


-روزی 20 دقیقه بدوید !

دویدن تا آخرین حد توانتان چند مزیت عالی دارد. 1.ورزش برای بدن شما مفید است. 2.تا آخرین توان دویدن تمرکز شما را بالا میبرد. 3.تا آخرین حد توان دویدن باعث میشود که تسلیم شدن برای شما غیر ممکن شود. 4. اصرار شما را برای موفقیت بالا میبرد در نتیجه این موضوع را به شما یادآور میشود که تا موفقیت هرگز عقب نکشید.
-در واقعیت زندگی کنید نه در شبکه های اجتماعی !

شبکه های اجتماعی با وجود مفید بودن و آسان کردن بعضی کارها ، متاسفانه دارای جنبه های منفی نیز هستند. یکی از این جنبه های منفی تلف کردن بیشتر وقت در روز در این شبکه های اجتماعی است. وقتی را که میتوانید با مطالعه کردن و کار کردن پر کنید، برای شبکه های اجتماعی تلف نکنید.

یکی دیگر از جنبه های بدی که این شبکه های اجتماعی دارند ، این است که بیشتر مردم زاویه های عالی و بی نقص زندگی خود را نشان میدهند. این موضوع تا حدودی افراد را ناامید میکند که چرا زندگی من به این شادی نیست و سعی میکنند از دیگران تقلید کنند و از سبک زندگی خود دور میشوند. پس سبک زندگی خود را حفظ کنید ، هر چیزی را در فضای مجازی باور و کسی را قضاوت نکنید.


-سخت کار نکنید ، زیرکانه کار کنید !

آبراهام لینکلن : " 6 ساعت به من وقت دهید تا یک درخت را قطع کنم. من 4 ساعت را صرف تیز کردن تبر میکنم! " اما بسیاری از آدم ها 6 ساعت را سعی میکنند تا درخت را قطع کنند. سعی کنید روی کار هایی که میخواهید انجام دهید ، قدم به قدم هدفگذاری و برنامه ریزی کنید. این روش زیرکانه تر است و شما را زودتر به هدف میرساند.


پیشنهادات ما

4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
B r4
از بین بردن جوش های سر سیاه (قسمت دوم)
Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
Png monoshelf
معرفی شرکت مونوشلف

نظر شما