قوانین داشتن موی کوتاه

نام نویسنده : ایمان قادری         ۲۳ شهریور ١۳۹۶ 1

قوانین داشتن موی کوتاه

قوانین نانوشته برای داشتن موی کوتاه

شاید شما هم بارها دغدغه کوتاه کردن ناگهانی موهای خود را داشته اید و مدام با این سوال در ذهن خود گرفتار شده اید که آیا موی کوتاه به من می آید؟ یا نکند بعد از اینکه موهایم را کوتاه کردم از کرده خود پشیمان شوم؟ در این مقاله چند مورد از قوانین نانوشته برای داشتن موهای کوتاه را با شما در میان می گذاریم.

1. موی کوتاه همیشه نیاز دارد تمیز و آراسته باشد

زمانی که قصد کوتاه کردن موهای خود را دارید به این نکته بیندیشید که موی کوتاه را باید همواره شست، تمیز و آراسته کرد و سپس از خانه بیرون رفت. اگر شما دارای موهایی از نوع فر و یا وز هستید بهتر است پیش کوتاه کردن آن ها بیشتر تامل کنید و به این بیندیشید که از پس صاف کردن و براشینگ هرروزه آن بر می آیید یا اینکه آیا می توانید استفاده از ژل و تافت را آن هم برای مدت طولانی بپذیرید و سلامت موهای خود را با این کار به خطر بیندازید؟ علیرغم تمام زیبایی هایی که موی کوتاه دارد آن هم زمانی که به صورت شما بیاید، دغدغه هایی که عنوان کردیم از مهمترین مسائلی است که پس از کوتاه کردن موهایتان با آن مواجه خواهید بود.

پس از بر طرف کردن مورد شماره 1 و کنار آمدن با آن بهتر است شما را با روشی آشنا کنیم که طی آن به خوبی می توانید متوجه شوید که آیا موی کوتاه به صورت شما می آید یا خیر؟

قوانین داشتن موی کوتاه

2. موی کوتاه برای چه نوع صورت هایی با چه نوع اشکال و مدل هایی مناسب تر است

این یک واقعیت است و بهتر است همه ما آن را بپذیریم که داشتن موی کوتاه برای افرادی که صورت های گرد دارند بی نظیر است. پس اگر فرم صورت شما دایره و گرد است در کوتاه کردن موهای خود تردید نداشته باشید حتی اگر موهای شما فر بوده و نیازمند رسیدگی های بیشتری نسبت به موهایی با جنس صاف و لخت است. اما در این مقاله قصد داریم به شما روشی را آموزش دهیم که با استفاده از آن به راحتی می توانید متوجه شوید که آیا موی کوتاه مناسب شما است و اصطلاحا به شما می آید یا خیر. کافیست یک خط کش و یک خودکار یا مداد داشته باشید. کافیست خودکار یا مداد را به صورت افقی زیر چانه خود و سپس خط کش را به صورت عمودی کنار گوشتان قرار دهید. تقاطع خط کش و مداد یعنی جایی که خط کش و مداد به یکدیگر می رسند (شاید مجبور باشید نقطه تلاقی آن ها را به صورت فرضی از امتداد خط های فرضی پیدا کنید.)، نشان می دهد که شما می توانید موهای خود را کوتاه کنید و یا اینکه پس از انجام این کار با نظرات منفی دیگران مبنی بر این که کار اشتباهی کردید موهای خود را کوتاه کردید رو به رو خواهید شد.

نقطه فرضی اگر در جایگاهی بود که خط کش عدد کمتر از 5.5 سانتی متر را نشان میداد فرم صورت شما مناسب ترین فرم برای داشتن موهای کوتاه است و در صورتی که این نقطه عددی بیشتر از 5.5 را نشان می دهد، موهای بلند برای شما گزینه بهتری است.

3. موی کوتاه با هر رنگی جور در نمی آید

در نهایت اگر تصمیم قطعی خود را گرفته اید که موهای خود را کوتاه کنید بهتر است این قانون نانوشته را هم بدانید که موی کوتاه را نمیتوان با هر رنگی تحمل کرد، بهتر است در این مورد به ژورنال های مد جهانی سری بزنید تا ببینید با توجه به رنگ پوست و چشمتان چه رنگ مویی را باید برای موهای کوتاه خود انتخاب کنید تا چهره شما دلنشین تر باشد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید.

پیشنهادات ما

Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Photo 2017 08 14 15 59 19
ساخت وسایل کاربردی با شلوار لی
Arc cabbage
منوی بازگشت به مدرسه ( میکس ژامبون و کلم )

نظر شما