معرفی شرکت مونوشلف

نام نویسنده : ایمان قادری         ١۷ مرداد ١۳۹۶ 1

معرفی شرکت مونوشلف

شرکت بین المللی مونوشلف

مونوشلف كه حدود 10سال پيش تاسيس گرديد، اعتماد بسياری از فروشگاهای زنجيره ای بزرگ دنيا را به خود جلب نموده است. اين اعتماد حاصل كيفيت در محصولات و درستی وصداقت است همانگونه كه از يك مجموعه توليدكننده اروپايی مدرن توقع داريد. محصولات ما از كيفيت بسته بندی بالايی برخوردارند.

گروه مونوشلف بر پایه تولید با کیفیت عالی و ایجاد روابط متقابل پایدار ، فرهنگ تجاری بی نظیر خلق نموده است. این رفتار در سر تا سر مجموعه مونوشلف طنین افکنده است. هم اکنون جایگاه مونوشلف در انگلیس در حال شناخته شدن است. تا امروز شرکت ما آوازه ای چشمگیر در کیفیت و خدمات متمایز کسب نموده است. که این امر در پی همکاری با خرده فروشان صاحب نام انگلیس میسر شده است. ما به تازگی دفاتر فروش و عرضهء جدیدی در انگلیس تأسیس نموده ایم. که این موضوع به ما امکان می دهد فعالیت هایمان را بهتر سازمان دهی کرده و با قدرت بیشتری فعالیت ها را ادامه دهیم ، و این خود منجر به رضایت بالاتر مشتریان خواهد شد.
قفسه های فروشگاهی

فعاليت های شرکت مونوشلف

توجه به جزئیات و و تعهد به کیفیت در مجموعه ما تنها مختص محصولات نیست . هسته هر داد و ستد در مجموعه ما خدمات متمایز و ارتباطات خوب می باشد. هنگامی که یکی از محصولات ما را برای خرید انتخاب کنید به این امر پی می برید. سال ها کار با مشتریانی در هر زمینهء کاری و با هر مقیاسی نشان دهندهء آن است که ما بدنبال یافتن راه حلی عملیاتی برای تقاضای شما هستیم ، هر قدر که این تقاضا پیچیده تر باشد. و این بدا ن معناست که ما به شما اطمینان می دهیم که بهترین و مناسب ترین محصول را برای فضای شما در نظر می گیریم.
مونوشلف در زمینه قفسه های فروشگاهی و نصب و سفارشی سازی آنها به صورت تخصصی فعالیت دارد
تیم مونوشلف هیچ گاه شما را تنها نمی گذارد، از مرحلهء مشاورهء اولیه گرفته تا مرحله نصب ، ما ارتباط مستقیمی با خط تولید و مشتریان داریم.زمان در مجموعه ما اهمیت بالایی دارد .
تکنیک های پیشرفته در تولید، سرعت در تحویل و استاندارد بالای محصولات مواردی هستند که به آنها مفتخریم. همکاری با کارشناسان امر، تسریع در تحویل محصولات را تضمین می نماید. اما کیفیت هیچ گاه قربانی سرعت در تحویل نمی گردد. تمامی خطوط تولید مونوشلف، با رویکرد نظارت بر عدم اتلاف زمان اداره می گردند.  

پیشنهادات ما

Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز
Photo 2017 08 16 10 31 11
آموزش تزیین باغچه خانه با ابزاری ساده
Arducopterlike
قطعات مورد نیاز برای ساخت کوادکوپتر
Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
Arc cabbage
منوی بازگشت به مدرسه ( میکس ژامبون و کلم )
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی

نظر شما

سجاد |  ۲۵ آذر ١۳۹۶ 0

بهبه چه سایت خوبی از لحاظ دیزاین عالی هستند اما چیزی که توجه منو جلب کرد شما از ruby on rails استفاده کردید این فوق العاده هست بلاخره یه سایت توی ایران دیدیم که به با استاندارد روز طراحی شده :)