منوی بازگشت به مدرسه (طرز تهیه ساندویچ ترکی)

نام نویسنده : ایمان قادری         ۰۴ مهر ١۳۹۶ 1

منوی بازگشت به مدرسه (طرز تهیه ساندویچ ترکی)

منوی بازگشت به مدرسه ( ساندویچ ترکی (بوقلمون) ) :

 چند روز بیشتر به بازگشایی مدارس باقی نمانده است. بنابراین امروز تصمیم گرفتیم طرز تهیه چندین مورد پر طرفدار و منحصر به فرد از غذاهای لذیذ و مفید برای کودکان و فرزندان دلبند این مرز و بوم را در قالب مقالات منوی بازگشت به مدرسه به شما عزیزان آموزش دهیم تا در دوران بازگشایی مدارس بتوانید با آن از فرزندان خود پذیرایی کنید و اوقات شاد و خاطره انگیز تری را برای آن ها فراهم سازید. در مقاله های منوی بازگشت به مدرسه، شما می توانید غذا ها، دسر ها و میان وعده های لذیذی را یاد بگیرید که برای امروز تصمیم داریم با ساندویچ ترکی ( بوقلمون ) آشپزخانه مهر ماه شما را افتتاح کنیم. با ما همراه باشید.

طرز تهیه ساندویچ ترکی (بوقلمون) Turkey Wraps :

این خوراکی پیچیده شده لذیذ یک نهار بسیار دلپذیر برای فرزندان شما محسوب می شود. در صورتی که به دنبال یک میان وعده غافلگیر کننده برای فرزند خود هستید نیز می توانید با تقسیم کردن این ساندویچ به تکه ها کوچک تر به سراغ او بروید تا انرژی از دست رفته اش را به هنگام درس خواندن به او بازگردانید.

موادی که برای تهیه ساندویچ ترکی (بوقلمون) مورد نیاز است به شرح زیر می باشد
طرز تهیه ساندویچ ترکی

مواد مورد نیاز برای تهیه ساندویچ ترکی

پنیر خامه ای با پیازچه : 227 گرم

سس خردل : 2 قاشق غذاخوری

نان ترتیلا : تقریبا به مساحت 52 سانتی متر مربع

کاهو سالادی : یک و نیم پیمانه کاملا خرد شده و خنک باشد

گوشت بوقلمون برشته شده : 12 ورقه با برش نازک

پنیر سوئیسی رنده شده : سه چهارم پیمانه

گوجه فرنگی بزرگ : 1 عدد خرد شود

آواکادو بزرگ : 1 عدد خرد شود

بیکن حلال : 6 ورقه پخته شود

ساندویچ ترکی

طرز تهیه ساندویچ ترکی

اکنون می توانید با تمام مواد اولیه ای که آماده کردید به سراغ پختن و آماده سازی ساندوایچ ترکی (بوقلمون) خود بروید و کافی است در نظر داشته باشید زمانی که برای آماده سازی این مواد اولیه مورد نیاز است 20 دقیقه می باشد، پس از آن شما به 20 دقیقه دیگر زمان لازم دارید تا ساندویچ خود را آماده کنید.

سس خردل و پنیر خامه ای را با یکدیگر مخلوط کنید کنید تا ترکیب یک دستی تهیه شود. یک نان ترتیلا را برداشته و از ترکیب به دست آمده لایه نسبتا ضخیمی را بر روی آن بمالید به طوری که وسط نان ترتیلا کاملا به مخلوط پنیر خامه ای شما آغشته شده و باشد و این مایه از هر طرف لبه ترتیلا به اندازه 4 سانتی متر فاصله داشته باشد. از مقدار مذکور کاهویی که برای این منوی غذایی در نظر گرفته شده است به صور مساوی برای هر نان ترتیلا مقداری کاهو در نظر بگیرید و آن را بر روی مایه پنیر خامه ای خود فشار دهید سپس دو برگ از گوشت بوقلمونی را که از قبل تدارک دیدید بر روی کاهو بگذارید، روی این چیدمان را با دو قاشق چای خوری پنیر سوئیسی بپوشانید، یک ورق گوجه فرنگی نیز بر روی پنیر سوئیسی قرار دهید و بعد از آن نوبت به آووکادو ها میرسد و سپس بیکن ها.

به خوبی و کاملا استوانه شکل ترتیلا ها را رول کنید و آن ها را از وسط نصف کنید. ساندویچ ترکی (بوقلمون) شما آماده است. نوش جان!پیشنهادات ما

8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا
علم روانشناسی چیست؟
Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)
Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن

نظر شما