منوی بازگشت به مدرسه ( میکس ژامبون و کلم )

نام نویسنده : ایمان قادری         ١١ مهر ١۳۹۶ 8

منوی بازگشت به مدرسه ( میکس ژامبون و کلم )

منوی بازگشت به مدرسه ( میکس ژامبون و کلم )

در ادامه مقالات منوی بازگشت به مدرسه و آن چه که درباره میان وعده ها و منوهای غذایی که بهتر است برای فرزندانمان در ایام مدرسه در نظر داشته باشیم، قصد داریم شما را با یک وعده غذایی بسیار لذیذ و پر انرژی به نام میکس ژامبون و کلم آشنا کنیم. در روز های بازگشایی مدارس با ما همراه باشید در سری مقالات غذایی منوی بازگشت به مدرسه.

میکس ژامبون و کلم :

یک وعده غذایی پر انرژی و لذیذ برای شب های آخر هفته میکس ژامبون و کلم است که در حین ساده بودن بسیار بسیار خوش عطر و طعم است. این وعده بسیار منحصر به فرد را می توانید با افزودن سالاد میوه، نان و سیب زمینی پخته لذیذ تر و دلنشین تر جلوه دهید و در خاطره ها ماندگار کنید.

طرز تهیه ژامبون و کلم

مواد لازم برای تهیه میکس ژامبون و کلم :

بیکن : 6 ورقه

آب : یک چهارم پیمانه

شکر سفید : 2 قاشق غذاخوری

پیاز : یک عدد خرد شود

سیر : 2 قاشق چای خوری خرد شود

برگه های فلفل قرمز : یک چهارم قاشق چای خوری خرد شود

نمک : یک چهارم قاشق چای خوری

بذر فلفل : 3 قاشق چای خوری

کلم برگ بزرگ : 1 عدد به ابعاد کوچک خرد شود

ژامبون (می تواند کالباس یا سوسیس دلخواه شما باشد.) : 454 گرم

ژامبون و کلم

طرز تهیه میکس ژامبون و کلم

مدت زمانی که برای تهیه این میکس ژامبون و کلم احتیاج است معادل 40 دقیقه می باشد که 10 دقیقه اول آن صرف آماده سازی مواد اولیه شده و نیم ساعت باقی صرف پختن و میکس کردن مواد می شود.

شعله را متوسط گذاشته و تابه مخصوص سرخ کردن بیکن ها را آماده کنید. بیکن ها را درون آن قرار دهید و صبر کنید تا قهوه ای شوند. یکبار باید آن ها را برگردانید تا هر دو سمتشان قهوه ای شده و بپزد.

بیکن ها را از تابه خارج کنید. کاغذ پوستی یا دستمال مخصوص پخت و پز و سرخ کردنی های آشپزخانه را آماده کنید تا بیکن ها را پس از خارج کردن از تابه درون آن قرار دهید.

آب، شکر، پیاز، سیر، فلفل قرمز، نمک و بذر فلفل را درون یک قابلمه یا تابه لبه دار مخلوط کنید، کلم ها را به مخلوط اضافه کنید و خوب هم بزنید. سپس تمامی این مواد را بر روی شعله متوسط به مدت 10 تا 15 دقیقه قرار دهید تا به خوبی بپزد.

کالباس یا سوسیس با طعم مورد علاقه خود را به ابعاد مورد نظر خودتان درآورده و به مواد درون تابه اضافه کنید. درب تابه را برای مدت 10 تا 15 دقیقه بگذارید سپس بیکن ها را بر روی مواد قرار داده و میکس ژامبون و کلم خود را سرو کنید. می توانید این غذای بسیار لذیذ را با برگ های جعفری تزیین کنید و یا در مراحل آخر پیش از آن که تابه را از روی گاز بردارید جعفری های خرد شده را به آن اضافه کنید.

نوش جان!

پیشنهادات ما

Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
علم روانشناسی چیست؟
عوامل خجالتی شدن کودکان (بخش دوم)
Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)
Photo 2017 08 14 15 59 19
ساخت وسایل کاربردی با شلوار لی
Pf30b079e
آشنایی با دستگاههای ایرانی (شناخت گوشه)

نظر شما