نحوه آرایش پلک های افتاده

نام نویسنده : ایمان قادری         ١۹ شهریور ١۳۹۶ 3

نحوه آرایش پلک های افتاده

 آرایش پلک های افتاده

اگر از آن دسته از بانوانی هستید که پلک های افتاده ای داشته و همیشه برای آرایش آن ها دچار مشکلید و یا اگر از آن دسته از آرایشگرانی هستید که همیشه از مشتری با پلک های افتاده فراری هستید و نمی دانید که چطور باید به هنگام آرایش چشم ها آن ها را راضی نگه دارید بهتر است مقاله پیش رو را مطالعه کنید تا نکات مهمی برای آرایش این گونه چشم ها و پلک ها را فرا گرفته و از این پس به کار گیرید.

پیش از آن که شما را با نحوه آرایش چشم هایی با پلک های افتاده آشنا کنیم بهتر است به نکاتی که از پف بیش از حد جلوگیری می کنند و یا مواردی که به شما کمک می کنند تا پف چشم هایتان کم تر شود، اشاره کنیم. قاشق فلزی یا استیلی را درون فریزر قرار دهید و پس از آن که حسابی خنک شد آن را بر روی نواحی از چشم و پلک که پف کرده اند قرار دهید. همواره سعی کنید از کرم هایی که مخصوص پف دوره چشم است استفاده کنید به هر حال این کرم ها دارای خواصی هستند که به کمتر شدن پف و در نهایت رفع آن کمک میکنند حتی اگر روند این امر بسیار کند باشد.

پف دوره چشم را نباید به حال خود رها کنید پس به دنبال روش هایی برای کمتر شدن و رفع آن باشید. اما بیشتر از حدی که به فرم چشم شما مربوط می شود نمی توانید این مورد را تغییر دهید و از یک جایی به بعد حال افتادگی یا پف پلک مربوط به ژنتیک و فرم چشمهای شما می باشد پس با نکات آرایشی که امروز به شما توضیح خواهیم داد این مورد را کمتر و کمرنگ تر جلوه دهید.

آرایش پلک های افتاده

نکاتی در مورد آرایش پلک های افتاده

1. در چشم هایی با پلک های افتاده از کشیدن خط چشم اجتناب کرده و سعی کنید و با سایه آن ها را آراسته کنید.

2. ریمل را به قسمت های خارجی چشم و مژه های انتهایی زده و در آن نواحی از ریمل هایی که به قد مژه میفزاید استفاده کنید.

3. چنانچه تمایل به استفاده از خط چشم دارید آن را به صورت کامل نکشید و چشم ها را به دوقسمت تقسیم کنید و طوری خط چشم بکشید که زمانی که مستقیم را نگاه می کنید خط چشم بالا و پایین شما تا مردمک چشمتان بیشتر نیامده باشد.

4. هرگز از سایه هایی که حتی توناژ رنگ قرمز دارند استفاده نکنید. سایه های بژ و یا خاکستری و طوسی که قرمزی ندارند مناسب تر هستند چرا که رنگ قرمز پف را متورم تر نیز نشان می دهد.

5. زیر ابرو ها را در قسمت برآمده کمی با سایه صدفی یا نقره ای برجسته تر نشان دهید.

6. روی پلک را با رنگ بژ یا سایر رنگ های روشن مانند کرم یا قهوه ای بسیار روشن آرایش کنید و قسمت بالای آن را خاکستری یا دودی کنید. به این ترتیب دقیقا قسمتی را که پف دارد تو رفته و قسمتی که تو رفته است را برجسته نشان می دهید.

7. اگر چشم های شما درشت است می توانید از مداد چشم مشکی درون چشم نیز استفاده کنید و اگر چشم های شما ریز است به هیچ وجه این کار را انجام ندهید چون باعث می شود چشم ها ریز تر به نظر برسد.

امیدواریم مطالعه این مقاله به شما این امکان را داده باشد تا پس از این با آرایش درست تری به سراغ پلک های افتاده بروید. موفق باشید!


پیشنهادات ما

4527045
طرز تهیه سالاد هندوانه و پنیر فتا
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)
عوامل خجالتی شدن کودکان (بخش دوم)
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
8713535460 79d140dda2 o 1
بهترین برنج اسپانیایی

نظر شما