وسایل مورد نیاز دیزاین ناخن

نام نویسنده : ایمان قادری         ١۳ شهریور ١۳۹۶ 147

وسایل مورد نیاز دیزاین ناخن

وسایل مورد نیاز دیزاین ناخن در این مقاله قصد داریم شما را با وسایل و ابزارآلاتی که در طراحی و دیزاین ناخن با لاک مورد نیاز است و ناخن کار ها و طراح های حرفه ای کاشت و دیزاین ناخن از آن ها در کار خود استفاده می کنند، آشنا کنیم.  

به خاطر داشته باشید پیش از اینکه دست به کار شوید و شروع به طراحی کنید، بهتر است درباره ترکیب رنگ ها، خطوط و ضخامت آن ها و از همه مهمتر این که هر ناخنی را بسته به فرمی که دارد با چه نوع خطوطی باید طراحی کرد، مطالعاتی را انجام دهید و سپس نمونه های مطالعه شده را با خلاقیت و ایده های خود در هم بیامیزید و طرحی منحصر به فرد را خلق کنید.

دیزاین ناخن

نکاتی که در طراحی ناخن باید متوجه آن باشید، یکی وسعت سطح ناخن می باشد و دیگری کوتاهی یا بلندی ناخن. بسته به فرم ناخن و موارد ذکر شده انتخاب کنید که طرح شما باید شلوغ و پر باشد یا خلوت و با فاصله.

برای طراحی ناخن از ابزارآلات و وسایل بسیار زیادی استفاده می شود که پر مصرف ترین آن ها را در این مقاله به شما معرفی می کنیم.

طراحی ناخن

قلم مو طراحی :

این قلم مو ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع طرح و ضخامت خطوطی که می خواهید ایجاد کنید، می توانید از هر یک به صورت جداگانه استفاده نمایید. قلم مو های دیزاین بر اساس شماره تفکیک می شوند و این شماره هرچه بیشتر باشد قلم مو ریز تر و به اصطلاح نازک تر است.

قلم داتینگ :

قلم داتینگ یک میله یا استوانه باریک است که در هر دو سر خود یک برآمدگی دارد که یکی بزرگ و دیگری کوچک است. برای استفاده از این قلم کافیست به انتخاب یکی از سر های آن را درون لاک فرو برده و طراح خود را به صورت نقطه نقطه ایجاد نمایید. انتخاب این که کدام یک از سر های قلم داتینگ را درون لاک فرو ببرید و از آن استفاده کنید به میزان قطور بودن یا کوچک بودن دایره ای که برای طرحتان به آن احتیاج دارید بستگی دارد.

وسایل طراحی ناخن

مهر های طرح آماده :

برخی از افرادی که حوصله ایجاد طرح و دیزاین بر روی ناخن را ندارند و یا به هر دلیلی وقت آن ها برای این عمل کوتاه است می توانند از مهر هایی با طرح آماده استفاده کنند اما لازم است بدانید باید برای دوام بخشیدن به این نوع طراحی حتما بر روی آن تاپ شاین ژل و یا برق ناخن بزنید و در صورتی که از تاپ شاین ژل استفاده میکنید باید مجهز به دستگاه یو وی نیز باشید تا ژل شما خشک شود در غیر این صورت این روش نا کارآمد است.

از جمله وسایل و موادی که برای دیزاین ناخن استفاده می شود می توان به گل خشک، ساچمه و مهره و همچنین سنگ و مرمریت اشاره کرد. به این صورت که مقداری از این مواد را بسته به نوع و رنگ و آنچه مطابق با سلیقه شماست بر روی ناخن قرار می دهید و بر روی آن تاپ شاین ژل میزنید. در صورتی که امکان استفاده از این نوع ژل و یا دستگاه یو وی را ندارید می توانید از نگین ها یا سنگ ها مذکور به همراه چسب قطره ای استفاده نمایید.

دستان زیبا به روحیه مثبت شما بسیار کمک کرده و باعث ایجاد حس تمیزی شادابی خاصی در شما می شود. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم شما را با تعداد اندک اما رایجی از مواد، ابزارآلات و وسایلی که برای تزیین ناخن از آن ها استفاده می شود آشنا کنیم.


پیشنهادات ما

Indian butter chicken 8
طرز تهیه مرغ کره ای هندی
Photo 2017 08 14 15 59 19
ساخت وسایل کاربردی با شلوار لی
علم روانشناسی چیست؟
Asli
مشهورترین شهر های زیرزمینی جهان(بخش دوم)
Photo 2017 07 16 15 30 16
ثبت نام در ویکیوز
Arc cabbage
منوی بازگشت به مدرسه ( میکس ژامبون و کلم )

نظر شما