کتابخانه برای منزل

نام نویسنده : نگین ولدخانی         ١۸ دی ١۳۹۶ 1

کتابخانه برای منزلیکی از مشکلاتی که افراد با کتاب های خود دارند این است که آن ها را در کجا قرار دهند. جای کتاب در کمد نیست چون هم از یاد میرود هم کتاب را از بین میبرد.

پس شما به یک کتابخانه ای نیاز دارید که تمام وسایل و کتاب ها را در آن قرار دهید. اما اگر این کتابخانه متفاوت باشد بهتر است. کمی خلاقانه فکر کنید. ما به شما در این امر کمک خواهیم کرد.

کتابخانه البته که جای کتاب ها است اما اگر فقط کتاب درون کتابخانه بگذارید ، فضا را به زودی خسته کننده میکند. پس یا باید وسایل زیبا در آن بگذارید یا کتابخانه ای خلاقانه داشته باشید.

در این مقاله چند نوع کتابخانه خلاق به شما پیشنهاد میدهیم. پیدا کردن و خرید آن ها آسان نیست اما این کتاخانه ها را میتوانید به نجاری ها سفارش دهید تا برایتان بسازند.


بخوانید : ترفندهایی برای دکور اتاق خواب

کتابخانه های خلاق برای منزل یا اتاق

1.کتابخانه دندانی

این کتابخانه فضای زیادی را برای گذاشتن وسایل زیبا و دکوری را برای شما فراهم میسازد. جدا از آن میتوانید کتاب های زیادی را در آن جا دهید. این کتابخانه برای اتاق نشیمن مناسبتر است.
2.کنابخانه مثلثی

این کتابخانه برای کسانی که فرزند کوچک  دارند مناسب است. چون امن است و کتاب ها از روی آن سقوط نمیکند. این کتابخانه برای کتاب ها امن است چون به کتابهای دیگر گیر نمیکند و به آنها آسیبی نمیرساند. اسن کتابخانه برای اتاق نشیمن مناسب است.


بخوانید : ترفندهایی برای آشپزخانه

3.کتابخانه کوچک چرخان

در این جفت از کتابخانه ها میتوانید هم کتاب هم سی دی ها و دی وی دی ها را قرار دهید و میتوانید آن ها را در کنار میز تلویزیون قرار دهید. اما برای گوشه منزل هم مناسب است.
4.کتابخانه هشتگی 

اگر خانه ای مدرن با سبکی رنگی دارید ، این نوع کتابخانه برای منزل شما مناسبتر است اما از این کتابخانه بیشتر در اناق ها استفاده میشود.
5.کتابخانه با لوله

اگر فضای زیادی دارید این کتابخانه برای منزل شما مناسب است. برای لوله ها هم میتوانید از لوله های استفاده شده و غیر قابل مصرف ، آن ها را رنگ کنید و استفاده کنید.

بخوانید : ساخت وسایل زیبا برای خانه ( قسمت اول )


6.کتابخانه چرخشی

اگر فضای محدودی دارید ، این کتابخانه برای منزل شما بهترین است. فضای متنوع و زیادی دارد که به شما کمک میکند وسایل زیبا و کتاب های خود را در آن جا بدهید.
7.کتابخانه فانتزی

این کتابخانه برای خانه های مدرن و برای کسانی که وسایل و کتاب های زیادی ندارند و صرفا کتابخانه را برای رکوراتیو کردن منزل میخواهند ، مناسب است.

اگر پیشنهاد دیگری دارید با ما به اشتراک بگذارید.


پیشنهادات ما

Iranfromspace 4549683649
ترین های گردشگری ایران (بخش سوم)
Img 20180416 110730 911
آشنایی با دستگاه های موسیقی ایرانی (شکل گیری دستگاه)
Photo 2017 07 25 12 39 52
طرز تهیه بیف مغولی اسپایسی
Office interior design  4
چیدمان دکوراسیون اداری (براساس اصول فنگ‌ شویی)
Photo 2017 08 14 14 47 24
سولاریوم و نحوه برنزه شدن با آن
Dark matter backgrounds
آموزش مبانی کیهان شناسی (بخش پنجم)

نظر شما