ایمان قادری

مقالات ایمان قادری

تعداد نوشته‌ها :‌ 174

این روز ها نوشیدنی موهیتو در بین مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است، در کافی شاپ ها و رستوران های زیادی نوشیدنی موهیتو را با سلیقه های مختلف سرآشپزان تهیه می کنند. اما جالب است بدانید
قرن های زیادی است که عسل به عنوان مهم ترین راه برای درمان درد ها و زخم ها مورد استفاده قرار می گیرد و در دل خود هزاران رمز و راز و خواص درمانی را پنهان کرده است. در مقبره های مصر باستان، مایع طلایی شیرین استخراج شده از کندو های عسل، به عنوان ماده ای سرشار از خواص ضد باکتری و ضد قارچ یکی از اصلی ترین مواد غذایی و درمانی آشپزخانه ها را تشکیل می داد.
سس قارچ انواع متنوعی دارد، حتی سس هایی در رستوران های بین المللی تحت عنوان سس قارچ سرو می شوند که اصلا قارچی در آن ها با چشم دیده نمی شود. اما نکته ای که در تمام این سس ها مشترک است، طعم بسیار لذیذ آن هاست.
همه ما در حد نیازمان از کامپیوتر و اینترنت استفاده می کنیم. کارهای روزانه ی خود را به راحتی انجام می دهیم از تکنولوژی روز، به آن اندازه که کارمان را پیش ببرد.
ماکارونی به خاطر سرعت در پخت و روش های مختلف تهیه از جمله غذاهای محبوب است. وجود آهن فراوان در آن نیز به محبوبیت ماکارونی افزوده است. این آهن برای افراد کم خون بسیار ضروری می نماید.
در مقالات قبلی شما را با کارت گرافیک، هدف پیدایش و نحوه ی عملکرد آن آشنا کردیم و گفتیم که امروزه کارت گرافیک های پیشرفته به نوعی یک پردازنده اختصاصی است.
نعناع از جمله گیاهان محبوب در میان تمام مردمان جهان است. از شرق دور تا غرب تقریبا همه ی کشورها از مصرف کنندگان این نوع از سیزیجات هستند. نعناع خواص درمانی فوق العاده و بی نظیری دارد. هم برای درمان به کار می رود و هم برای پیشگیری ، در زمینه ی بهداشت هم موارد استفاده زیادی دارد
شاید شما هم مانند اکثر افراد بر این باور باشید که پرینتر های سه بعدی به تازگی پا به عرصه ی تکنولوژی نهاده و در فضای زندگی ما جای باز کرده اند.
چه مواد مغذی در خرما وجود دارد؟ بیش تر از آنچه تصورش را کنید! خرما، این میوه ی شیرین و لذیذ، از زادگاه گرمسیری خود به تمام نقاط دنیا سفر می کند تا برای همه ی مردم سلامتی، تندرستی و اندامی سالم بسازد.
با رسیدن به فصل سرما همانطور که آرام آرام رنگ از رخسار طبیعت می پرد و دختان و گیاهان به زردی و سفیدی پیش می روند . در انظار عمومی ، در فصل سرما میوه هایی با تنوع کمتر یافت می شوند . این تفکر درست است اما این تنوع بیشتر در رنگ میوه های سبد شما است و نه در تعداد آن ها . برای غلبه بر سرمای این فصل انتخاب های جالب توجهی برای مصرف دارید