نگین ولدخانی

مقالات نگین ولدخانی

تعداد نوشته‌ها :‌ 40

نه گفتن به دیگران از آن دسته مهارت هایی است که هر شخصی در زندگی باید آن را بیاموزد. نه گفتن به این معنی است که شما بر اساس عقیده خود زندگی میکنید نه رضایت دیگران! عدم توانایی نه گفتن به دیگران نشان از ضعف و کمبود اعتماد به نفس است. نه گفتن را باید از کودکی به فرزندانتان بیاموزید.
کمبود ویتامین کا (k) برای بدن بسیار خطرناک است و باعث درد میشود. مهمترین دلیل ضعیف شدن استخوان ها ضعیف شدن کمبود ویتامین کا (k) در بدن است. این کمبود با مصرف بعضی از مواد غذایی که سرشار از ویتامین کا (k) در روز تا حدود زیادی جبران میشود. اما این مواد غذایی کدامند؟...
ترفند ها برای زندگی لازم هستند . هرکسی در زندگی باید این ترفند ها را بداند و به کار گیرد. ترفند های ساده برای زندگی بسیار موثر است. این ترفندها در عین سادگی در زندگی روزمره بسیار کاربردی هستند.
موفقیت آسان نیست اما راه هایی وجو دارد که شما را زودتر به موفقیت میرساند. برای موفق شدن نیاز دارید که در زندگی خود تغییراتی هرچند کوچک ایجاد کنید. تغییر آسان نیست اما لازمه موفقیت است.
در زندگی با تمام سختی ها باید ترفند هایی را بدانیم تا کار ها را تسریع و وقت ذخیره کنیم تا به کار های دیگر هم بتوانیم رسیدگی کنیم مثل کتاب خواندن. هر کس در زندگی باید این ترفند های ساده را بیاموزد.
موفقیت در هر زمانی و در هر موقعیتی ممکن است شکل بگیرد. هر کسی دوست دارد موفق و ثروتمند شود اما زمانی که جوان است فکر میکند هنوز وقت دارد و زمانی که سن بالا میرود تصور میکند که دیگر دیر شده. به همین ترتیب است که ایده های ناب به حقیقت نمیپیوندند.اما هستند افرادی که ایده های خود را جدی گرفتند و اکنون با همان ایده های به بار نشسته موفق و ثروتمند شدند.
فضای منزل هرچقدر هم که زیبا باشد ، تکراری میشود و نیاز به تغییرات دارد. تغییر هر چند کوچک اما بسیار تاثیرگذار است. با ساخت وسایل کوچک این تغییر را در فضای منزل ایجاد کنید.
استعداد بخش کوچکی از راز موفقیت است. مسایل بسیار مهمتری از استعداد وجود دارد که بسیاری از افراد به آن بی توجه هستند.
اگر از فضای تکراری خانه تان خسته شده اید ، با تغییراتی کوچک میتوانید فضا را تازه کنید. این کار با ساختن وسایل ساده به راحتی ممکن است.
تغییر کردن نشانه زنده بودن است. در زندگی مواقعی پیش می آید که نیاز دارید تغییر کنید. فاصله گرفتن از زندگی روتین برای هر کسی وحشت آور است اما تغییر نتیجه فوق العاده ای دارد.