صدراصنعت آسانبر

 • name نام شرکت: صدراصنعت آسانبر
 • type نوع شرکت: تولیدی
 • type زمینه فعالیت:
  • عمران ، معماری و دکوراسیون
 • reg_number شماره ثبت:
 • description توضیحات:

  شرکت آسانسور و پله برقی کوهلر آلمان 

  در دنیای امروز معیارهای جلب رضایت مشتری دوباره نویسی شده است، چرا که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش رقابت بین سازندگان، انتظار مشتری نیز از محصولات و خدمات ارایه شده به طور روز افزون افزایش می یابد. هم اکنون در صنعت آسانسور و پله برقی نه تنها موارد استانداردی نظیر نرمی حرکت، ایمنی و سرعت، بلکه پارامترهای دیگری از قبیل قیمت تمام شده هر متر مربع ساختمان، کاهش مصرف انرژی، کاهش آلودگی صوتی، کاهش آلودگی محيط زیست نیز از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و گاهی تعیین کننده تفاوت بین یک سازنده معمولی و برتر می باشد.


  شركت KÖHLERبه عنوان یکی از تامین کننده های آسانسور و پله برقي در كشور آلمان فعالیت خود را شروع نموده. هم اكنون شركت KÖHLERعرضه كننده آسانسور، پله و رمپهاي برقي به طور خاص وسفارشي به مشتريان خود در سراسر جهان مي باشد . شركتKÖHLER همواره جزء يكي از پيشگامان در ارائه تكنولوژي جديد و همچنين دستاوردهاي خاص در صنعت آسانسور و پله برقي مي باشد . شركتKÖHLERدر توليد قطعات و لوازم جانبي محصولات خود از بالاترين تكنولوژي ، كم استهلاك ترين و در عين حال بادوام ترين مواد اوليه استفاده مي كند. یکی از اِلمان هایی که شرکت KÖHLERرا از سایر رقبا متمایز می کند یکسان بودن کیفیت محصولات در سراسر دنیا، قیمت مناسب، نصب و راه اندازی سریع، ایمن و سادگی کاربری سامانه این شرکت می باشد. اين امر سبب گرديده تا شركت KÖHLERيكي از بلند مدت ترين زمان گارانتي (84ماه) در صنعت آسانسور سازي در سطح جهان را ارائه دهد . 


        هدف اصلي شركت KÖHLER بهبود زندگي روزمره مشتريان با استفاده از محصولات خود مي باشد . در راستاي اجراي اين امر تلاش ما پيشرو ماندن در زمينه تكنولوژي و طراحي در صنعت آسانسور و پله برقي به همراه ارایه قیمت رقابتی و کیفیت بی همتا بوده تا تفاوت و برتري ما همواره در خاطر مشتريان باقي بماند.