زیست پالایش سبز

 • name نام شرکت: زیست پالایش سبز
 • type نوع شرکت: خدماتی
 • type زمینه فعالیت:
  • خدمات
 • reg_number شماره ثبت:
 • description توضیحات:

  کشور ایران در سال های اخیر به دلایل مختلف، اعم از مصرف بی رویه ی آب در بخش های مختلف (کشاورزی ، صنعتی ، خانگی) ، تغییر اقلیم و در نتیجه کاهش میزان بارندگی با بحران کم آبی مواجه است. ما به دنبال راهی مناسب بودیم ، هستیم و خواهیم بود تا به آب ، زندگی دوباره ببخشیم. کارشناسان ما معتقدند بازیافت تنها راه ادامه است و آنچه را که تا به امروز زباله و فاضلاب قلمداد کرده ایم از طلا ارزشمند تر است.

  شرکت مهندسی زیست پالایش سبز ؛ طراح و مجری سیستم های نوین تصفیه آب و فاضلاب ( صنعتی ، انسانی ) در سال 1391 با هدف به کارگیری و توسعه تکنولوژی های نوین در صنعت آب و فاضلاب فعالیت خود را آغاز کرد . این شرکت خط مشی خود را مبتنی بر حفاظت از محیط زیست ، حفظ منابع آبی بر اساس استفاده مجدد از آب های آلوده و بازیافت مواد شیمیایی ارزشمند از فاضلاب های صنعتی به منظور افزایش بهره وری در تولید و جلوگیری از ورود آلاینده ها به محیط زیست تعریف کرد. 

  واحد تحقیق و توسعه از ابتدای تاسیس شرکت با بررسی علمی و فنی فاضلاب صنایع مختلف ، مطالعه بر روی روش های نوین تصفیه آب و فاضلاب ( صنعتی - انسانی ) و تحقیق پیرامون معضلات سیستم های سنتی ؛ اقدام به طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا نمود . همچنین در این مسیر از ابتکارات متخصصان مجموعه نیز بهره گرفته شد که سبب شد امروزه بسیاری از روش های به کار گرفته شده در طراحی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ؛ در این شرکت انحصاری باشد. 

  در حال حاضر شرکت مهندسی زیست پالایش سبز طراح و مجری سیستم های نوین تصفیه آب و فاضلاب با حداقل استفاده از مواد شیمیایی ، حداقل تولید لجن ، بازیافت مواد شیمیایی ارزشمند از فاضلاب های صنعتی و استفاده مجدد از آب تصفیه شده ؛ تخصصی ترین شرکت تصفیه آب و فاضلاب در کشور به شمار می آید. این شرکت با انجام چندین پروژه موفق در سال های اخیر گام های مهمی را در راستای اهداف از پیش تعیین شده خود مبنی بر حفظ محیط زیست و منابع آبی برداشته است .